Prijava

ĐotoLemur'(godište)

Pobednički nik bio bi
o
b
e
d
n
i
č
k
i

Ladno se sećam nekog klinca koga zovu lemur in real life, al to verovatno nisi ti. A možda i jesi lol

Znam lika koga svi zovu šestar jer je neko izvalio da su mu noge nesrazmerne sa torzom. Šestar.

ŽENE OBOŽAVAJU DA IM LIŽEŠ LABIA MAJORA I PERINEAL BODY

Ne bih rekao.

Ni ja. Osim ako nisi.... 96 godište ako sam dobro sračunao.

Možda jesam, a možda i nisam

Skech
k
e
c
h

šalim se, ali godište ne govorim iz prostog razloga 90 i kusur % saita je ubeđeno da sam znatno mlađi nego što u suštini jesam, pa puštam ljude da žive u tom ubeđenju.

samo jedno pitanje

"Ljuta prejudiciranja o vuajlijašima na osnovu avatara ili nika/iluzije/dežavu šizofrenija i ostalo "

o vuajlijašima

vuajlijašima

Ko su VUAJLIJAŠI ?

Ma opušteno, sumnjam bi se iko ovde cimao da kompromituje identitet nekog vukajlijaša, a čak i kad u ril lajf spomenem kako definišem na vuki svi me gledaju kao retarda ili me pitaju ''el to onaj sajt sa posterima?''... Mada bi po niku moglo da me prepozna 50% ljudi koje znam.

Kako ste smorili sa stricovanjem u raznim varijantama i kako ste temeljno sjebali sajt. Nivo humora retardirane amebe.
(vidi ga rekao ameba
ameba jebote
ameba
m
e
b
a
)
Neka Kaizen jednom zauvek promeni logo u
http://s23.postimg.org/gfkto44u3/Vukajlija.jpg
i da zajebem nadu da će ovo ikada više biti mesto vredno posećivanja.

E to meni može da dođe kao +, ne poznajem nikoga sa vukajlije IRL, a na sve to nemam fejzbutke i te gluposti pa da ljudi znaju ko sam, šta sam i kako izgledam.