Prijava

Dakle, šta je isplativija opcija? Planiram da šljakam preko leta i nadam se zaradi od cirka 400 jevreja i htedoh se počastiti novom mašinom.
Vredi li kupovati polovne komponente?
Sastavljati računar sam ili ga sklapati u servisu?

EDIT: Kompjuter bih koristio za gejming, ne sad da moram svaku igricu da igram na ultra giga high podešavanjima, već da mogu da ispratim novije naslove na bar nekom mediumu.

definitivno bi trebao to da uradis

komponente definitivno

Servis jok-deru.Kad sklapaš sam komp uvek možeš da iskoristiš neke delove starog računara u najgorem slučaju samo hard.Napiši konfuguraciju koju imaš pa vidi da li možeš nešto da iskoristiš.Koju matičnu imaš od nje zavisi koji tip procesora mož da metneš

Ovaj trazi razanj, a zec u sumi.

Ovaj traži gorivo a auto u Bubanj potoku.

Rasni pičko kad planiraš da promeniš avatar

Ovo što kaže radjard.

Kad mi pakao pošalje sliku, a djoni je odobri.

Ne vadi se na odsutnog Dzonija, picko, prosle godine si pobegao u ban, a ove godine smisljas nove nacine? Stvarno te treba trajno banovati ako se opet pokaze da nisi covek, ko sto i nisi.

Prosle godine smo mi bili prvaci sine moj. Pako je nosio Zvezdin grb.

I ovo je prelazni avatar dok mi pako ne pošalje sliku.

Au, kako ćeš izdržati, ja mislim da veću i tragičniju kaznu nisam video nigde, ovo je prebrutalno za mene, mislim da ću se trajno odjaviti sa foruma :S

bolje kupi nešto drugo jer je računar golo govno. Šljakaćeš celo leto da bi 2meseca mogao da guraš nitvorspid na haj.
Veruj mi, pokajaćeš se.
Kupi bolje sebi neki sat. Bar ćeš opravdati svoj trud.

da li posedujes dovoljno prakticnog znanja da sam sastavis komponente?

Svako sa dve ruke može da sastavi računar imaš na netu tutorijala bukvalno za sve

Mislim da je trenutno treća godina fakulteta za baratanje šrafcigerom, kapiram da će se snaći

Kupi bolje sebi neki sat. Bar ćeš opravdati svoj trud.

+1

mozda je invalid covek?