Prijava

Šta mislite, šta autore čeka u budućnosti? Kada će prestati da budu aktivini, kada će umreti? Kada kupiti nov bicikl?
Predvidite budućnost bilo kom autoru i pustite masxhti na wolju.
Evo, ja ću prvo krenuti od sebe.
AUTOR: (....KrajsleR...)
2017. godine potpuno prestaje sa aktivnošću na Vukajliji. 2019. dobija bliznace i daje im neka debilna imena da bi se razlikovala od druge dece. 2022. dobija stalan posao u inostranstvu. Aprila 2040. umire u nedostatku inspiracije za životom.
Predvidi i ti sudbinu nekom drugom autoru, dragi čitaoče ovog posta.

Ja ću završiti Političke nauke a onda zajebavata kaizena za utaju poreza i on će da mi da moda i Vuka će procvetati.

2018. kaizen slučajno umesto vujaklija ukuca vukajlija i dođe na sajt
"U je, super, ovo ko kad nađeš pedeset dinara u zimskoj jakni"

Očekujem da će zbog male posećenosti kaizen uvesti one kurce: POGLEDAJTE REKLAMU DA VIDITE ŠTA JE RASNI NAPISAO NA FORUMU( OVAJ VIDEO JE RASPLAKAO CELI BALKAN)

AUTOR: strajakg
2021. posle dugogodišnjeg gledanja iz offa odluči da se vrati na Vukajliju. 2022. kada sam on bude prisutan na sajtu napiše gomilu definicija i samolajkuje se sa svojim duplim koje u međuvremenu napravi. Neće imati ko da ga banuje, jer će biti sam na sajtu. 2023. zauzima prvo mesto i nasmeje se.

Moje predvidjanje:
2016: Povećavaju se nesuglasice u Makedoniji, teroristički napadi na severu Kosova, pada Sirija
2017: Počinje rat na kosovu i u Makedoniji, islamisti napadaju Izrael, teroristički napadi u Evropi.
2018: Kaizen počinje da deli tablete za najbolje postere, organizuje se veliko okupljanje vukajlijaša. BLZ sada veću ugledni džihadista dolazi na okupljanje i svi nas poroka.

BLZ sada veću ugledni džihadista

hahahahahah

Neće platiti hosting i obrisaće sve, kao da nikad nije ni postojalo. Od Vukajlije će ostati samo uspomena uklesana u vašim srcima.

2016: Povećavaju se nesuglasice u Makedoniji, teroristički napadi na severu Kosova, pada Sirija

Odspavam dva sata i Makedonci već napravili sranje i porobili pola sveta

Tema je osmišljena da se autor kao pojedinac izanalizira, a ne sajt kao imenica. ;(

Elu će otkriti znojave eksplozije mesa po belnoj postelji i kako tramvaj ulazi u ''krug dvojke''.

Neće platiti hosting i obrisaće sve, kao da nikad nije ni postojalo. Od Vukajlije će ostati samo uspomena uklesana u vašim srcima.

Imam predlog za gazdu.
Nek odštampa

G A Z D A
A
Z
D
A

2022: Yeahbatch prestaje da koristi pelene za odrasle.

2023. расни престаје да користи пелене за децу

Sto prestaje da nosi pelene, da nece mozda da odapne tad :O

EDIT: na picku kosjericku sam mislio, iznenada se ubacio

prosečna srbenda biva pušten iz ustanove 2018.zbog nedostatka novca prestaje da posećuje sajt jer ne može krišom da koristi wifi koji hvata sa odeljenja za radiologiju

Eru i avatar će da promene ime u neshto jednostavnije, recimo Era

ERA SERA HAHAHAHAHA
S
K
E
C
H