Prijava

a i da jeste nije zlocudan transfer

pa to,on kapira kako stoje stvari i popravlja se,cak i ove skeceve mislim da namerno baca

sto cak i znaci da je genije

E, nekad su odlasci bili stvarno odlasci, sa oproštajnim pismima od dve-tri stranice po 1800 karaktera, sa obrazloženjima, stilskim figurama, imenovanjima autora koji su tome doprineli, i onih koji će nedostajati, poređenjima kako je bilo nekada, a kako sad, sa žaljenjem, suzama, kajanjem, čvrstom odlučnošću, uglavnom, odlasci su bili poetske situacije. Ovo ovde je na početku izgledalo kao oproštajno pismo od javnog WC-a, a završilo se skečom. Eh, a u ono vreme, to su bili odlasci...

Za tebe sam Dzoni Tesla, cepanice!

aj ne seri taman sam mislio da je javio otisao sad ti glumis ricarda lavljeg srca

o tome i pricam,djoto je prihvatio kritike i poceo da se popravlja i sad je kralj ove zajebancije oko skecovanja,dok vo iz kupusa ne moze da predje preko toga da ga je baka slagala kad mu je rekla da je duhovit pa pise postove o nekom paralenom univerzumu sa ovim samo u njegovom mehuru od mozga mogucim scenarijima

Ko kome pushi od vas dvojice? Ili pushite medjusobno?

Odlazim sa vukajlije se skidam prestajem sa skechom je gotovo

Đoto, zbogom. Što kažu u Irskoj: Živ bio, mrtav skakao!!!!

vole pushim ja tvojoj kevi al njenim ustima moj tuki hahhah

nerealno, uvek je teshko kad se oprashtamo sa nekim

kontate, iako tog nekog nevolimo, nije ovaj sluchaj egzaktno nego uvek kad se oprashtamo, nerealno, iako boli teshko je pomisliti da necemo vishe taj osecaj dozhiveti

mislim mozhda taj osecaj nije specifichan i nije opisiv ali je osecaj

јеееееебемти колико сте глупи ботови једни

PLS NEMOJ, ĐOTO, SAD ME PODSETI NA STIHOVE
OPROŠTAJNE HIMNE PREDŠKOLACA, OVAKO GLAEe, TUZHNO JE BAŠ:

ODLAZIMO SADA
MORAMO OTIĆI
VIŠE NISMO KLINCI
HVALA VAM, VRTIĆI

http://aseriousgirl.com/wp-content/uploads/2010/03/dead-pigeon.JPG

Pa taman da je đoto otišo pa da se ceo sajt gasi polako
#djoto #hwala #ti #sto #ostajes

vole pushim ja tvojoj kevi al njenim ustima moj tuki

http://i.imgur.com/PeR8WeF.gif