Prijava

Rus je jako ojebao, from mother russia 10 points goes to russia

PRELJUTI IH JE IZNAPUŠAVAO.
DA SE ZNA KO JE GAZDA.

Švabe dale 12 Rusiji, usrali se.

Komentar sa Blica:
Do sada sam se ponosio Noletom, ali od večeras sam ponosan na još jednu osobu koja nas na najbolji način predstavlja u svetu. Bravo Bojana oduvala si ih. Pobedićemo ako ne bude namešteno.

Prvo jedno pitanje: jeri inače ne učestvuju sve zemlje ili...? pošto nije bilo holandije, bih itd...

E da.. kad je bilo ono glasanje i skraćene verzije pesama koje su trajale po 15-ak sekundi, evo kako su našu pesmu prikazali: Debela u prvom planu, namrštena gleda u kameru, masnim prstima držeći mikrofon i dere se, na momente neprijatno glasno BJUTI NEVR LAJZ... Kad sam to video ni ja ne bih glasao za nju da sam čikaški srbin ili neki drugi dijasporanin... Kao da su ovi iz režije namerno od svih mogućih delova pesme i isečaka baš naš tako sastavili da Bojanino naduto namrgođeno lice bude u gro planu. Pomalo šokantno za oko, jebiga.. Prvo što čovek koji to čuje (i vidi) a propustio je izvođenje cele pesme je: u jebote, šta je ovo stvorenje...

dobro jocko jebote šta je sad režija kriva. Pesma treba da bude dobra u svim segmentima a ne da se debela dernja u mikorofn kao da joj je mama kupila. Bolje da je pevala na srpskom, ovako se izidiotisala poshteno.

Uostalom ko joj je kriv, znala je da će ići na eurovizuju pa je mogla i da skine jedno 20-40 kila. Debeli ljudi bar to brzo odrade.

pa je mogla i da skine jedno 20-40 kila.

sve ispod 80 bi bilo neprimetno
kamera DEBLJA

Jeste, i trebala ne nešto crno da nosi sa uzdužnim prugama i stavi masku sunđer boba preko njushke

Do sada sam čuo mišljenja kako su koreografija i pesma sranje, ali dosta njih tvrdi da lepo peva... Ne vidim šta je tu lepo, stvarno se dernja, bar u refrenu... Nije režija glavni krivac, al mi zgadila pesmu još više zajedno sa Boky...

Mogla je, al deluje kao osoba koja uživa u svojoj debljini i nosi ye sa ponoszom!!1 neće ta nikad smršati, znam tu sortu ljudi u ril lajfu...

Da je pobedila mozda bi neki milan stankovic bio u fazonu eee ova pobedila na evrosongu aj jebacu je malo kolko mogu hehe ovako kurac stil vrdzn

Ako ciganke donose 7 godina sreće koliko bi ova donosila da je ciganka kapiram minimum 30 lolo

da je ciganka sluzila bi za bazdarenje stocnih vaga na pijacama u sapcu i rumi

Кад бисте морали дизаберете, да ли бисте пре метили Кончити или Бојани? хехе

ВИДЕО САМ КАИЗЕНОВ КУРАЦ

VIDEO SAM VIDRINU PIČKU

ВИДЕО САМ НАТНАТИНУ СИСУ.