Prijava

Ljudi imaju predrasude o albanskom primorju. Ima djelova koji su izmialili more za nas.

Znam neke koji su bili kazu da je odnos cena-kvalitet odlican ali ako samo gledas kvalitet onda je nista posebno jbg

U fazonu izvale siptari da si srbin i jebe im se tacno kazi srbine sta treba daj pare i cao

Mada ni tamo ne bih nikad otisao kao ni u hrvatsku

Ja planiram za 2-3 godine u Tiranu. Na tenku.

Kako brani svoje hahaha

Ma jebem ja njima majku a jebao sam i ovima sto su bili, samo vam prenosim ako bi se jos neko druzio sa gamadi i punio im budzet kojim se finansira prodaja heroina u srpskim osnovnim skolama

Pa na vreme mora da se počne, od malih nogu hahaha

Cisto more, prelepe plaze. ljubazni domacini, jeftini rezervni organi, opijati na popustu..

Vučić dole zatvorio granicu za albanku, oskudica trave, prelaze ljudi na neka sintetička sranja, ne valja to. A heroin može da prođe...

Valdemare ima trave ovde kod nas kolko hoces

A samo preko mosta predjes

Prosto mi je neprijatno koliko je dobro dolje na more

Čini mi se da je svrha otvaranja ovih tema da bi isfrustrirani, bigotni ljudi Vukajlije koji imaju previsoko mišljenje o sebi mogli da pišu dosadne, milion puta prežvakane nacionalističke stereotipe. Možda sam naivan, ne znam.

Bošnjaci ljetuju u Nopemind-u.

vlasuljar nisi naivan nego poremecen

moj kum je letovao u Albaniji, ko? moj kum, moj kum je tamo letovo moj KUM, pogodjen je bio kamenom u glavu od strane albanaca, vise nema mog kuma, ko?moj kum moj kum jedva ostade ziv zamalo da ga ubiju u albaniji ko? moj kum zamalo da pogine tamo sa familijom moj kum

Što da idem u Albaniju kad mogu lepo u Ulcinj. Nema razlike.

Svako ko oće da ide dole na more nek pogleda snimak kako dron leti po Beogradu pa nek onda preispita svoju odluku.

Ima Bruce, u Ulcinju ponegde razumeju SRPSKI!;-) Teča mi iz Ulcinja i tamo ima kuću,pa kad nemam pare ja tamo na more... Nije strašno, nema provokacija. Zna se tačno ko ide na koje plaže. Jedino Veliku plažu delimo... Urla šiptarska muzika do pola noći pa ako si blizu centra najebeš...