Prijava

LOL, šta si se unezgodio Valdemare. Pa moj dupli je vucicupederu. Svi imamo po neki izduvni ventil.

aj ne laži rasni
ako ti je dupli brzo odgovori

KOLKO SAM TI PUTA JEBO KEVU ZA FMP

Rasni, ja sam i sa svojih duplih pristojan, gospodine.

Rasni vucicupederu je imbecil ali je za tebe ajnstajn

Не, заиста нема.

Rasni vucicupederu je imbecil ali je za tebe ajnstajn

U redu je domaru.

LesTaT
Не дрка на њега него сматра да му је једини раван(или довољно приближан) по интелекту и образовању. Ми остали смо марва.

Daj nemoj se zajebavati. Jedino valdemar ima zhivaca i wolje da se kobjashnjava sa mamlazoidom tipa svilanbar. Valdemar mu samo daje prostor da se idiotisha ima za shta nazovi inteligentno uhvatiti, onda ovaj benavi ne zna shta che pre, citira ko mutav baca teoreme...sve komplikovano mozhe da se kazhe jednostavno...

ali zato mladi valsijar na moj post otkine kao majmun. I nije se to desilo samo jednom, vishe puta je pio banane zbog izliva besa. Chesto ignorishe, ali kad prsne onda je to erupcija lolololololololo

U redu je domaru.

cekaj ovo je kao neka uvreda sta?

Vlade limar, Pseto domar, šta je sledeće?!?

Cak mislim da je pravilno domare ali ajde sada, nebitno to, nego me zanima kako me povezao sa domarima i na koju mentolsku foru je to uvredljivo/smesno

Ma napisao sam ,,U redu je d" i neko mi poslao poruku na fb, i zaboravim sta sam hteo i napisem domaru.

Flasback rasnin pusi domaru da ga ne prijavi direktoru da je markerom pisao ACAB u veceu

domar mi kaže da je to švrljo vucicupederu

Ma brate video sam cerku od domara u aktivnim kad sam odgovarao.

U pravu je Cara, mnogo pišem, a šta ću kad ne znam da se zajebavam.

oduševio se kad ti video fotku vald lololo

Možda u meni vidi nešto animalno što nosi duboko u sebi.