Prijava

E. Jako me ljuti to što mi ne objavljuju komentare na sajtevima tipa Blic, RTS, itd...
Kontam da grizem jako i da sam pun otrova kao kraljevska kobra, ali tebrex hoću da ljudi čuju moje mišljenje koje je veoma dubokoumno i prosvetljujuće. ZAŠTO SE BOJITE DA MOJE MIŠLJENJE BUDE U JAVNOSTI? Želim da se neko bori za ova moja prava i cilj, jer mene mrzi, a značilo bi mi to stvarno. Da, znam mogu da napravim blog i da serem tamo šta hoću, ali to smara i mrzi me, a i blogeri smrde.

Ne igraj se s kobrom klinac jebace ti kevu

Preglup si sinovac. Ti jisi uspeo da ostaviš traga ni na vukajliji gde je aktivno 47 ljudi a ne na blicu i na b92.

ja imam neki svoj sajt gde pisem svoje bolesne misli,mogu da dam link ili sta vec,ali ko to vidi osim mene mora umreti pre kontakta s nekim drugim,ili u podrum ici

Imaš 122 definicije a ni 5 odabranih- znači sadržaj ti je 0. Na forumu otvaraš debilne teme i debilno postuješ. Čak ne smeš ni da opsuješ bez smajlija.

Ne, ja sam veoma ozbiljan, zelim da moje mišljenje čuju šire narodne mase, siguran sam da bi bili opijeni i da bi me izabrali za svog novog vođu.

Ajde se sad dostojanstveno izloguj i isključi kompjuter. Da su hteli mišljenje takvih kao ti uveli bi internet u Lazu.
Sad odoh sa ove balega teme.

Rasni se uplasio da nije najveca debilcina na sajtu

Uvek si ti tu jbg.

у јбт кад се сетим да су некад могле да се отворе теме са неком дискусијом а да не дође пар људи и покења се по лику што је отворио.

...da ti kazem da ne brines, nece se skoro pojaviti debil kao ti.

Rasni je pajser
Bojan je precar krsta mi

ко је сад овај телетабис даун, одакле измилите лептејебо

koliko si samo retardiran rasni, piši sa cokule molim te jer me ljuti znoj oblije kad kod vidim tvoje ime na nekoj ozbiljnoj diskusiji, otvori ponovo temu parove i sav proljev slivaj u nju