Prijava

Sine, naravno da ću da smaram. Ako ti smeta, sedi na tronožac u neki ćošak i plači.

Daste, to je bila standardna priča kod mene pre dva meseca, probaj DNS flush i te neke munje jbg

Daste, to je bila standardna priča kod mene pre dva meseca, probaj DNS flush i te neke munje jbg

Kod mene jos uvek. Sa moba samo mobilni net oce i wifi gajbi, vukajlija.com na wifi u firmi mi ne radi.

Sajto se raspada

Ovo mi nije jasno!
http://image.prntscr.com/image/ef299b0378a84d4e81985ff2ca87b399.png
Napustio čovek sajt još 17.01.2007, a čovek ima definicije omiljene iz 2010., a čak i postere (nastali 2009!?)? Neka neko objasni ako to može detaljnije...

APEL

Popravi brojač postova na forumu brt, jako mi je potrebna ta informacija. @kaizen

LEPA

Ne daj bože to da vrati, samo mi još fali da vidim koliko sam postova napisao i vremena izgubio na jebenom forumu vebsajta duhovitog sadržaja

Ukinuti sve brojače i datume, to je moj apel

Od jutros sajt nema pozadinu na firefox-u. Uvidom u css body taga, kaze samo:
body {
background: -webkit-gradient(linear, 30% 0%, 30% 100%, color-stop(0%, #4a9d4d), color-stop(30%, #29515d));
}

sto radi na pretrazivacima baziranim na webkit-u (chrome), a sta je sa ostalima?

Od jutros sajt nema pozadinu na firefox-u. Uvidom u css body taga, kaze samo:
body {
background: -webkit-gradient(linear, 30% 0%, 30% 100%, color-stop(0%, #4a9d4d), color-stop(30%, #29515d));
}

sto radi na pretrazivacima baziranim na webkit-u (chrome), a sta je sa ostalima?

nije radilo na ff 48, uradih update danas na 49 i sve je ok