Prijava

Ovime zhelimo da skrenemo pazhnju nashim tlachiteljima da ce nasilno gushenje shtrajka za posledicu imati to shto cete ostati sami, vas nekoliko koji primenjujete te metode, a onda cete moci josh jedino da drkate jedno drugome, ako vas i toliko ostane.

Zhivela Vukajlija!

Bravo, brate!!! Banovani autori će se vratiti i nastavićemo da štrajkujemo dok ne počnete da se bavite Vukom!!!

Banovanjem autora cete ukloniti samo nekolicinu nezadovoljnih, a nezadovoljstvo ce ostati, i samo chekati priliku da ispliva na povrshinu. Druga stvar, mi smo neshto kao Al Kaida. Imamo harizmatichne vodje, ali kad padne Osama Miladin, pokret ostaje!

Podrshka. S vama smo do pobede!

Kao što brat Vo reče, banovanjem ne samo da niste uklonili nezadovoljstvo, samo ste ga još više pojačali. Štrajk se nastavlja dok ne odbanujete autore

Tema ne treba da se zove gushenje nego

SHTRAJK NIJE UGUSHEN

jbt pomislio sam da je neki mod otvorio temu

Podrshka le, za uhapshene vukajlijashe
ne dajte se braco nasha, s vama smo do pobede
https://www.youtube.com/watch?v=9tSBftUxjWI

Nema modova ovde, već nezadovaljnih Vukajlijaša

Neka neko poshalje printove nezadovljstva

G A Z D I
A
Z
D
I

Trebalo bi biti Gushenje shtrajka nije reshenje, ili tako neshto

Caro brate, ti si jedan od leedera, nemoj da se gubih kao pojedine jajare koje zapale vatru pa se ishunjaju

Da li da šaljem pp Kaizenu?

modovi,ajde sad lepo sačuvajte obraz i časno svi tražite razmod, nek dođu drugi da odbanuju ove ljude.

Kakvo crno shunjanje. Shta imam da se shunjam.
Smarko me nije banovao jer zna kakav sam kralj, i da ni ja njega ne bi banovao u slichnoj situaciji. A i obechao sam mu dzhemper iz terranove, ne bi valjalo da ostane bez nekog poklonchicha samo zbog bana. Eno skoro mi je i odabrao defku na slichnu foru.

Ma nisu toliko problem modovi, nego to shto ih nema. Ne mozhesh nekog kriviti za losh posao kada ga ni ne radi.

Treba da se ubaci 10-15 modova, to je kljuch shtrajka. Da malo stvari profunkcionishu

kako ih nema, nije se onaj silni narod sam banovao, definicije se same obrisale da se kaizen ne potrese...

ja navijam da granjka prvi poduva batine, jako je iritantan

cara bi sve ovo sredio za 2h, realno.