Prijava

Zahtevamo od svetih otaca sajta da medju moderatore uvrste one koje cemo mi odabrati.

Molim Kaizena da se izjasni po ovom zahtevu, a onda cemo postaviti listu kandidata, dogovoriti koliko cemo ih uvesti u zvanje i dogovoricemo se o sistemu glasanja.

U ime naroda, Vukailia ili smrt!

ajde, ko će da zove kaizena?

dole jednoumlje.hocemo demokratiju

- alo, kazan, ovde autori sa vukajlije
- sa čega?

kazane narod te je smenijo..dosta je bilo tvoje tiranije

idite igrajte agrara ili haksa malo

Kazane, uvedena je prinudna uprava od strane izvesnog agar stric mod tima. Izađi mirno i neće ti nauditi. Pošalji parametre sajta i slobodan si.

Превише је оваквих избора било да би овај нешто битно донео.

Kazane, brojimo do 10, a onda Hakeri Han Pijesak puštaju
SKRIPTU
K
R
I
P
T
U

moji predlozi:
vo iz kupusa
paninaro
jupiterac

ja bi umudovo one ljude što me lajkuju pa da mi odabiraju ortački
ili bi sebe samog predložijo
kashof za mooda

Ne možeš, jer si maloletan, ako napraviš sranje, mora ćale u zatvor jbg

Zbog čega FB neće dati ni centa za lajkovanje i deljenje slika sa bolesnom decom: FB trenutno ima oko milijardu korisnika, kada bi svako barem jednom lajkovao neku sliku, a oni pristali da plate 45 centi po lajku, znači da bi morali da isplate 450.000.000$. Bolesno dete ne samo da bi bilo izlečeno sa ovakvim parama, nego bi moglo da kupi celu bolnicu sa nekoliko lekarskih timova i da živi bezbrižno bez potrebe da išta radi do kraja života. I uzmimo da ima samo desetoro ovakve dece na celoj planeti (od preko 7 milijardi stanovnika, što je malo verovatno), to znači da će samo jednim lajkom od svakog korisnika FB morati da isplati 4,5 milijardi $. A bolesne dece kojima hitno treba operacija svakako ima nekoliko desetina miliona, a ne nekoliko desetina. Svako sa zdravim razumom znaće da je nemoguće da FB podrži bilo šta slično, i da su ovakve akcije čista laž.

Inače, 52% korisnika se konektuje na FB svakog dana i provede tu u proseku 23 minuta dnevno, prosečan korisnik ima 229 prijatelja od čega su 22% školski drugovi, 12% kolege sa posla i 9% kolege sa studija, a 26% lajkuje tuđe objave. To znači da kada vi prosledite molbu za pomoć "bolesnom detetu", 119 ljudi će to videti u narednih 24 sata, od toga 31 njih će to lajkovati, što znači da ste "skupili" celih 14,4$ za 24 sata za bolesno dete. S obzirom da se oko 25 onih koji su pročitali tvoju objavu međusobno poznaju, u sledećem "nivou" svaki od tvojih poznanika koji su lajkovali će krenuti jednim delom da "bombarduje" one koji su već videli objavu, mora opet proći barem 24 sata da bi dovoljan broj ljudi video njihovu objavu, i samim tim se gubi dragoceno vreme, jer dete, je li, umire ako se ne skupe pare, i tako u krug. Eto još jedan razlog zašto su ovakve akcije besmislene - ceo takav sistem je užasno spor i neefikasan...

ne spermujte yeahbao vam pas mater!

Valdemar, Cara, Ciklon za moda