Prijava

Kad bi bio matrijarhat, da li to znaci da bi sve bilo obrnuto?
znaci dal bi onda bilo drustveno prihvaceno da ribe malo zavuku ruke u dzep, a da je sramota ako decko plati pice
dal bi onda bilo normalno da devojke budu dzentlmeni, da nam titraju i ugadjaju
dal bi bilo normalno da devojke prilaze i muvaju likove i prose za seks, a mi glumimo ludilo
dal bi bilo normalno da mi ocemo da budemo onda samo sa burzujkama, a ove siromasne jadnice da ni ne gledamo
itd itd

ma moze sto se mene tice, zivot bi mi bio hiljadu puta laksi

tri puta hura za sovinizam! HURA!! HURA!! HURA!!!

ne moras ni da guras ruku u dzep ni nista drugo kad ih ponizavas i one se na to pale i robinje postanu

jevrejska majka voli kitu trazhiti sama

brate olle!!

pickopacenici su krivi za bezobrazno ponasanje riba, jer im ugadjaju non stop pa onda manje bitan pol umisli da to tako stvarno treba da bude

HAJDEMO NA FEJS DA SILUJEMO LOSHIM PICKAMA FOTKE KOMENTARIMA LEPA SIII, DIVNA SI I PUMPAMO IM EGO

daj neki profil, po mogucnosti sa sajta vukajlija.com

Cuti bre, zamisli da moramo mi da nosimo plod. Ovako mozhemo da napravimo neku glupost i da izbegnemo na Kajmakchalanska ostrva.
Kako volim shto sam mushko

Moram reći dve stvari, prva je da mi se svidja što si tako postavio stvari i lepo objasnio detaljno a druga stvar je prosta: jednostavno u prirodi svih sisara (nemojte me držati za reč kažem ovo laički ali 90% je tačno) je da se mužjaci nadmeću u nečemu, i onda onaj bolji od ostalih jebe. Tako je i kod nas i nevidim problem

pa bili bi mi i dalje musko, al one bi bile te koje bi placale pice kad odes da izblejis negde snjom, kad izadjes negde sednes u separe i napijes se ko svinja, a poneses 150 dinara samo, ceo ceh one placaju itd itd

Nemože to nikako, uvek je mužjak taj koji se trudi da impresionira ženku, kod ptica je to perje, grančice, gnezda, kod jelena rogovi, a kod ljudi je to malo kompleksnije, svakako jedna od stavki je da pokažeš da nisi stipsa/pička/klošar i da platiš piće. Ja sam ženi svog života prvo veče kad smo se smuwali platio svako piće, i naravno došao po nju i vratio je kući. Čisto da vidi da sam čojek

Maestro to je normalno jbg

bilo bi do jaja kada bi matrijarhatom žene mogle da budu na pozicijama sveštenika i onda kad dodju da ti okade dom pa kad se odvojite iz boravka da bi joj platio da te tera na oralno zadovoljavanje baš bi bilo do jaja

Meni i tebi jeste, ali ovim studentskim govnima je to špansko selo, u fazonu su "nadjemo se negde u gradu pa šetamo po kališu"

da li bi bilo nenormalno da prdnem u autobusu

brate mene boli stomak svaki dan presavijem se prdnem 50 puta dnevno šta bi onda morao da radim da se sakrijem u neki ćošak kući i tu da ispuštam gasove i da ne pričam nikome o tome

jebeš matrijarhat

A pošto već žensko vlada Britanijom i njenim pomoćnicima/saveznicima Kanada, Australija deo Indije, deo Kine.... jel to znači da su to sve MATRIJARHALNE države u ovom trenutku?