Prijava

Jebenti tetku u slezenu dal sam ja tolki baksuz da redovno padam u 90+ minutima

Petresku apolodzajs kaze ovi odjebali direktivu

koliko si siguran za federera, zasto preko?

Razmisljao sam prvo da stavim ispod i onda sam podlegao pritisku naseg selektora Obradovica i glumca Ivana Jevtovica koji su ishvalili monstruozan servis Australijanca u sinocnoj emisiji na RTS-u.
Znao sam jos ranije da je odservirao najbrzi servis u istoriji...
Mogao bi mozda jedan set da mu otkine, ili da ga Fedex dobije fazon 7:6, 6:4, 6:4

ma vidi se po faci da je lud lik :D izbacicu ipak i pratim crvenom

Sad vidim pederi iz Mozzarta smanjise dodatnu granicu na 31.5

brine me i troicki, imao je problema onih, a ovaj majmun napaljen, ali bice valjda dobro

https://vine.co/v/e1Pj1laTzWp gledam mec u teretani, desi se ovo ja umirem, neprijatno mi je bilo haha inace viktore smekercino, imam keca, 4ili5 setova i 10+ prvi set idemooo

Fedex sve riternira jebem ti srecu

Stvarno se nadam da ova majmuncina moze da izbori taj-brejk u 3.setu

Koja sam madjija

Mogao bi mozda jedan set da mu otkine, ili da ga Fedex dobije fazon 7:6, 6:4, 6:4

evo ga nikolase, dobro je ipak :)

Nego se karlovic mnogo kurci, mada kad razmislim odgovara mi, samo da sad stane imam congu keca, conga 1,5 gem vise i 4 ili5 setova, sad da ga omlati 3 seta i odlicno

Nije humano kako ustasa servira

govnar jebeni sa ovim servisima moze mnogo da mi oduzme, ajde conga jebote

Kolko je gej klađenje na tenis! Iz toga proizilazi da navijate kao neke starkelje. Iz toga dalje proizilazi da igrate na Đokovića i vičete "IDEMOOO NOLEEE!"

e Nikolase igrao sam ono tvoje samo sam prepisao, jel znaci da sam popusio kurac na Tsongu?

Nisi brt, samo mora da dobije Zo

a sta je mh1 1.5 jel do hendikep?