Prijava

18:00 OPAVA - FRYDEK-MISTEK 2-1 ( 27 ) i 1-2 ( 45 )
Srecno

To je samo iz gledanja statistika raznih ekipa rano ujutru uz kafu, nikakva dojava nije u pitanju.

Ne pominji reci O KOJIMA NE GOVORIMO na ovoj temi zar ti nista nije sveto?!

Elem ja odigro

stutgart - man blue gost daje u oba
bajern dosvoji superkup
dorpung - betis domacin daje u oba
hofenhajm - novi engleski prvoligas kec
turci u srbiji - partizan keciks

i krecem danas ono sa 100 kinti na male kvote. Nemam gornju granicu, resetujem kad mi se cefne

Newcastle-M'gladbach Drugo pol 1+ 1.15
Opava-Frydek 2+ 1.25
Uplata 100 , ceka se 144

Odakle ti živci jbt

pa preko neta uplacujem..

Dobro to menja stvar.

Mislim da partizan moze da kiksne danas protiv Pazara. Imam info da dolaze sa drugim timom. Doduše, Pazar je njihov tim tako da mozda ih i pusti da pobede.

Matador ga nabio 6:1 :D Lagana lova! Cudi me sto su dali tako malo granicu kad je kvota na njegovu pobedu bila 1.10.

Mozzart nova igra! Ovo je poklon dana.
Nadal - Sepi hendikep gemovi (1.5) 1.set 1 1.85

http://i.imgur.com/L5P4zz0.png

Milos-88
Mislim da partizan moze da kiksne danas protiv Pazara. Imam info da dolaze sa drugim timom. Doduše, Pazar je njihov tim tako da mozda ih i pusti da pobede.

turci u srbiji - partizan keciks

CUvace tim sigurno za Steauu, plus povredjen Bozinov, Oumaru nece igrati vise od 60 min, igrace ona neka deca, tako da vrv 0:0. Moz se desi da dobije Partizan al ne verujem da ce vise od 0:1

Brao Nikolase, dobra igra. Ostavljaj predloge, sad nisam stigao za Nodola duplatim

Otišao Bosanac u Sloveniju da krade drva i ugleda ga jedan Slovenac pa će:
Tovariš, ej, tovariš.
-Tovarim, tovarim, nego budi tiši.

Partizan sa bukvalno trecim timom na Pazar. 10 igraca ne igra, od spiceva samo Saponjic, odbrana komplet promenjena..
Ko ima online trpajte 1X

Evo i tim
Ž. Živković,
Stevanović, Ćirković, Ostojić, Bogosavac,
Lukić, Grbić, Ilić, Ninković,
Trujić, Kojić.

Gledam malmo danas znam da ga lome, i odustanem na kraju, budu li dosli zapalicu skolu

Gazimudo
Partizan sa bukvalno trecim timom na Pazar. 10 igraca ne igra, od spiceva samo Saponjic, odbrana komplet promenjena..
Ko ima online trpajte 1X

Prelagano i preocigledno i prelogicno

Bravo Gazi, idemo dalje!
Na redu je duplanje (tenis i kosarka)
http://i.imgur.com/Nt0ofnO.png

Sta sakrivas te uplate, nismo ti mi keva da ti kenjamo koliko ulazes.
Ili ako vec pravis SS, samo ga napravi od parova na dole, i da se vidi ukupna kvota, jebe nam se tacno za uplatu :D