Prijava

Plasim se za sopstvenu bezbednost ako prikazem uplatu, naci ce me neko preko IP adrese i kidnapovati. Ma sujeverje, nista drugo... :) Video ovaj fazon od nekog lika iz grupe na fejsu koji je bas usao u lepu seriju, pa ajde i ja danas tako. :D Cvijana sam ulozio.

A meni ostavljas one cehe usrane, ni 2+ nisu mogli da urade, padoh tiket :(

A OFKa opet iz 2 u 1.
Mozda treba i njih juriti svako kolo, terzic ocigledno nije normalan ili zna da ce ga hapse pa da se namlati sto vise moze

Statistika je kao bikini, mnogo otkriva a nista ne pokazuje.
Nemoj se srditi. Terza resio da dovede ozbiljno pojacanje.

Kim Dzong Un zapretio nuklearnim projektilom Japancima, i ovi morali da odrade prelaz. http://www.flashscore.com/match/js76XMHo/#match-summary

Opet nadao dosao ono 1,5 hendikep i kvota 1,5. Ja ispratio.

Moglo bi Arsenal - Celzi da se proba GG3+ na kvotu 2.2

Arsenal se raspucao na pripremama, a ne verujem da ce Murinjo i ovde igrati onaj njegov bunker, nego da ce biti fudbala lepog za oci.

hahahh nik dolazim isto da napisem, vidi se ko analizira od jutra, veliki poz frendu

BOMBA ! PAZNJA !
BRONBI-HOBRO TIP-2 KVOTA 7,5
KOLIKO LAJKOVA ZA KRALJA ?

sta je ovo armine i odakle je ispraticu ovo, nebitno odakle i sta je ovo ispraticu

ma idi sa milim bogom arminvanburene

ArminVanBuuren
BOMBA ! PAZNJA !
BRONBI-HOBRO TIP-2 KVOTA 7,5
KOLIKO LAJKOVA ZA KRALJA ?

Dobar predlog.
Em sto su uvek pucali od ovih, em sto i jedni i drugi bulja, em sto domacini igraju u cetvrtak tekmu za Evropa ligu. MEre se probati X2, svakako je dobra kvota

Armin jebe jako kladionu! Svako dobro prijatelju.

Nadam se da sam nekome ulepsao dan, a posebno da je brat flips smanjio dug od 800e.. Pozz za sve koji kockaju

Brao! Ja turio na tiket,al prodo luzerpul i sautempton.

sprdaonica >>>>>>>>>>>> kladionica

Данас ми се, поново, јавила та идеја о игрању доста прелаза где један добитак покрива улоге и даје плус. Не баш 30 јер онда 1 добитак само покрива уплате, више нешто као 15, 20, па ајде 25.. Баш се питам ради ли то, нисам тестирао. А да се тестира може, без уплате новца, одредиш тих 20 парова и пратиш, у тако једно пар недеља. Мада..... да је тако нешто могуће вероватно би неко већ искористио, немогуће да смо ми први хе хе. Circulus vitiosus пријатељи, сirculus vitiosus....

Brate ako liga ima 8 parova taj dan, i ja da odaberem 7 i da gadjam oba kontra prelaza, dosao bi onaj osmi

zajebite me toga, hocu da jurim ono sto je realno,

obrne li hajduk, neko ce najebati