Prijava

http://vukajlija.com/ubiti-nekome-zorana/562013

Da li je Zoran prodaja ili nasha propushtena shansa? Shta mislite?

Gde bismo bili danas da je Zoran zhiv? Da li je Zoran istina ili mit? Da li bismo slavili Chedu Jovanovica ili Vuka Drashkovica danas da su bili ubijeni? Da li je Djindjic lopov? Da li je obezbedio lagodan zhivot svom potomstvu do petog korena time shto je opljachkao narod?

Ajde prichajte!

I da li je vama neko ubio Zorannah?

aj dajte trajni ovom botu

yeahbote, nisam nashao temu, a trazhio sam...
nishhta obrishite

a ti ero da ti nije taj bot i josh par ljudi ti bi josh pod banom bio, a ovo mi je hvala?

Eru Ilúvatar

aj dajte trajni ovom botu

Od đubra đubru.

u brt pomešao sam te sa vikronom

ikreni apolodži maike mi

Vukajlija.com je internet servis namenjen razmeni definicija reči modernog slenga (definicije) i fotografija sa komentarima (posteri) bezbednog, zabavnog, prijateljskog i neuvredljivog karaktera i može se koristiti pod uslovima kako sledi:

zašto niko nije banovao ovog pedofila sa sajta? ne samo da matora hendikepirana drtina nije banovana već je nagrađena krunom za svoj debilni rad. dakako, autor je poznat kao samolajker i lažov koji je optužio vlastitu porodicu da su mu lajkovali profil. zašto moderacija ne radi svoj posao?

ikreni apolodži maike mi

izvinjenje usvojeno!

ko je dustbgd89
ne sjećam se te nubare

đesi riha prolive
izvini se staroj što je ne jebah odma
tek sad te primetih

Riho mi je jednom prilikom obećao da će me ako dodjem u BL 20 dana ugostiti u kući čisto da me proučava. A kad sam mu se javio da idem u BL ni na ćevape me nije odveo. Pička.