Prijava

званично се претворило у срање

aj ne seri ok je bila epizoda

koliko je epizoda izaslo? Ja gledao samo prvu.

Ima li srpskih prevoda ili moram da tumacim ustase?

Sinoć izašla peta. Ima i naših prevoda, ali samo za prvu i četvrtu epizodu čini mi se.

ja sam pogledao samo prve 3 epizode,sacekacu da se zavrsi sezona da odgledam sve,nemojte spojlovati ljuto bez SPOJLER obelezja,

eliot pusi kurac robotu u zamenu za krek

dobro,to sam znao da ce se desiti,nije neki spojler

Samo treba gledati facu Eliota. U početku je smarao malo, ali lik radi posao, sabija. Kako mijenja izraze lica...
E da, jebi ga i od mene.

od prve koja je bila 10/10, ide samo na nize, poceli su sa smesnim stvarima, kao da su sa fox life, posebno probijanje u onu najzasticeniju zgradu, bas mi je bedno bilo.. i ako je stvarno mr robot tajler durden fazon, prebedno su odradili to.. bezanje iz zatvora isto smesno.. dobra je serija, nastavicu da gledam, ali mogli su mnogo vise.. i da eliot stvarno sabija, onu darlin bih odvalio od kurca, onaj svedjanin burazer, velik ili kako bese, najjaca glava on i zena mu..

ja bih doktorku elijotovu

od prve koja je bila 10/10, ide samo na nize, poceli su sa smesnim stvarima, kao da su sa fox life, posebno probijanje u onu najzasticeniju zgradu, bas mi je bedno bilo.. i ako je stvarno mr robot tajler durden fazon, prebedno su odradili to.. bezanje iz zatvora isto smesno.. dobra je serija, nastavicu da gledam, ali mogli su mnogo vise.. i da eliot stvarno sabija, onu darlin bih odvalio od kurca, onaj svedjanin burazer, velik ili kako bese, najjaca glava on i zena mu..

Veliki umovi slicno razmisljaju

Prva epizoda je toliko obecavala, 9,2/10, sad mi je vec 8,15/10 i ima tendenciju da i dalje opada..ne znam zasto :/

Armine jel se spremas za fantazi, cujem da pretendujes na prvo mesto

ono sam ja osvojio prosle god, nema tu rasprave.. sastavio sam tim, nisam nesto zadovoljan, ali videcemo

Solidna epizoda ova bila, brat Tajler i Eliot objašnjavaju, saznasmo i o doktorki šta voli (keke), Slejterov lik i ova glupava plavuša Anđela fulaju redovno.

Dobra ljudski epizoda, koliko nervnih slomova je dobila doktorica kad joj je Eliot ispričao sve o njoj

zaboravio sam do koje epizode stao sam,2.,3. fazon uglavnom nisam upratio cekacu sezonu da se zavrsi i onda sve odjednom,secam se kad sam brejking bed prvih 4 sezone odgledao u 2,3 dana,da ima 156 sezona sve bi gledao bez prekidanja osim spavanja i u spavanju sanjanja brejking beda

гледао сам јутрос, ал реко ај да сачекам поподне па да онда окачим овај пост у коме сам предвидео све
http://vukajlija.com/forum/teme/67239-mr-robot?strana=4#post_3258726
неотварај ако ниси гледо

PU[I KURAC DEBELI [TO SPOJLUJE[ RECI MI