Prijava

uski dzins je pod velikim pritiskom

Bohore, cipe su gej, čemu još doprinosi zastava Italije, zemlje u kojoj su svi muškarci gej, bilo po seksualnom ili modnom opredjeljenju. Takođe, primjećujem ovu nebulozu:

Izuvaju

Ako izuvaju, zašto ih obuvaš, decxko?!

Hvala, brat Celtic

Hvala Prove jako cenim tvoje mišljenje kao i mišljenje Šomija sa Novog Beograda.
Imam kako da kažem i platnene plave pantalone ove boje sa 2 mala džepića pozadi ništa se ne sikiraj

Seltike sad vidim da sam pojeo govno Rasnee veličine kada sam ti dozvolio da govoriš.
ŠomNBGD ima i bez pertli iste boje, beli šav pošto ne znam na koje misliš.

селтиче ајде иди плачи са куратором због флаше уља док му помажеш да ориба плочице у кухињи
едит: да има више варијација, нисам о конкретном моделу говорио него само о тој јебачкој јахтинг комбини лоло

celtic ne propusta priliku da baci skech ahhahahah

dobro izgledaju cipele ali...

celtic--skech mashina

Očekivao sam brojne reakcije, ali ovu poeziju bijesa mogu prirediti samo Šomi i Boxer. Bohore, nisi izijo govno, to fuj, kaka. Priznaj, duboko u sebi si znao kakav ću komentar napisati :-)

EDIT: Evo vidiš i labokv je latentna ličnost, njemu bi se sviđalo da nosi samo jednu, kako bi imao bujruma i u hetero taboru!

Uf, znoj obliva me hladan.

Kako hladan znoj, Bohore, ove cipe idu uz tople vlasnike toplog znoja.

nisu gej cim su plave ali deluju mnogo tvrdo i ona prevrnuta koza je zajebana..brzo ce to da se sjebe

овај, уф...
ништа ми ћемо да причамо о квалитетним стварима а ти настави да носиш патикe модел - породични

pa on dok sidje do grada one ce da se upropaste, jedino da krene u gumenjacima pa kad stigne u grad onda da se prezuje

labokv, potonuo si zbog tog komentara, i pokušaću na sve načine da saznam tvoju adresu. Laku noć.

obavestio sam moderatora o tvom uterivanju straha u kosti meni

ovaj vidi picku samo kad je vasar
https://www.youtube.com/watch?v=_HKphf2Qolc&feature=youtu.be

. Laku noć.

celtic zatvara vecerasnje izvodjenje skecheve,zavese se zatvaraju,al ipak se otvore opet pa zatvore brzo uz saljivu muziku