Prijava

hahah kako ona dvojica odmah ruke na facu stavljaju da se ne zacene od smijeha

Kao da su svi čitali sa papira svoja pitanja i pohvale.

bolestan spot i pesma, ali meni je zapao za oko mads, dal snima spotove sa rijanom jbt, verovatno prati hanibala i grunula mu je neki ozbiljan kes

ja sam nekulturan i nisam razumeo iz cega su dobili medalju...

Anđelko, baš si srdašce, pogodio me ovaj crtani.

jel doslo 300 ljudi na ove kosarkase? hahahah
fudbal jebe kosarko 50 000 prema 280

rodoljub milic kiba dobije isti aplauz ko i rebraca hahah

nevera...evo sad ce tomasevic da kaze ''jebem vam mater sto vas je doslo samo dvadeset?''

Čika Bolja
PIČKICE RETARDIRANE!Hahaha, a da mi možda nešto od ovoga uživo izjavite pa da vam svaku vašu jebenu pedersku kost polomim na sitne komade??MOJE JEBENE SLIKE OSTAVITE NA MIRU, JEL VAM JASNO JEBEM VAM MATER U PIČKU BUĐAVU KURVINSKU!!??OSTAVITE MI JEBENE SLIKE NA MIRU I KO GOD IMA NEŠTO DA MI KAŽE NEK JEDAN PO JEDAN DOĐU PRVIM AUTOBUSOM U TREBINJE I KAŽE MI TO U LICE, PA ĆETE DA VIDITE KAKO POLAKO NESTAJETE U VAŠIM RETARDIRANIM SRANJIMA I MALOUMNIM FORAMA NA RAČUN TUĐIH SLIKA I PROFILA

hahaha cika bolju sam zamisljao kao drvosecu silovitog sto bije zenu haha a on okaci sliku preneznog decaka koji ko da je izasao iz reklame za lenor ili nesto

jutros odem do poste da pokupim neke pare (postnet). Veliki red se napravio, cekaju ljudi izvan a jedan matorac kao neko obezbedjenje pusta po dvoje troje unutra. Uglavnom, pustio je jednog ciganina preko reda koji ceka tu sa klincem od jedno 12-13 godina. E sad u redu unutra ovim redosledom cekaju, jedna starija gospodja punija, neki rekao bih bednik od 30tak godina suvi, pa opet jedna baba. Ciganin sa klincem ih nekako prejebe i prodje preko reda, nznm kako nisam uspeo da vidim to i dodje do saltera i taman ova na salteru mu isplacuje neke pare kad ovaj bednik suvi kaze: DAJ VRATI GA VAMO, STA IMA ON PREKO REDA DA IDE, DETE MU IMA 10 GODINA! i pocinju i ovi drugi da se bune izmedju ostalog i te dve babe. Ciganin jos dok je na salteru okrece se i odgovara ovom: STA JE BILO? a ovaj isto kao sta je sta je! OVaj Uzima pare i zove klinca da idu i tom trenutku ova jedna baba kaze: CIGANIN OSTAJE CIGANIN! ovim recima da ovaj cuje, kao baba da ga izjebe. A onda ovaj ciganin izlazi i na vratima iz svog glasa: PUSI KURAC! tu niko nista cute par sekundi svi i onda ova druga zena starija kaze kao: to se od njih moze i ocekivati.

ovom ciganinu je bilo krivo, svaki dan neko nesto kaze u bradu kad prodje pored njega, gledaju ga popreko, nece da stoje blizu njega u prevozu i slicno...i sad kad mu je ona rekla nesto najgore..onda je posegao za tom nekom najotrovnijom psovkom da se odbrani