Prijava

prodje jedan strajk, nista nismo postigli
pokusajmo ovim povodom mirnim putem da umodujemo valdemara, ako bar nema dobrog sadrzaja, da onaj koji je los ne preljeva
za poboljsanje sajta

podrzavao bi valdemara,ali mislim da bi banovao mnogo,zato NECU

Može. I Stevan isto.

drzite ovu temu u aktivnima kad gazda udje preko svoje pentium trojke da vidi mozda

treba potpuno ukinuti moderisanje. i vukajliju.

ne seri sad kad nisi mod

Brate kako bi izbegli svakojake konflikte najbolje mene da umodujete

најбоље да се угаси сајт

боље то него да овакав постоји

Treba moderatora, ja ne znam ima li ih uopste sad. Stecan svakako, zasluzuje to odavno. Limar nema mudasca za takve stvari. Nema ni Stecan, al je namazan.

Podržite Valdemara. I Stevana.

ja ovo pricao i dok sam bio moderator, predlagao kajzenu kako da napravi vukajliju bez moderatora da funkcionise, al njega generalno boli kurac za matematiku, verovatnocu i da programira.

боље стецан, валдемар или неће или не може да провали кад се неко зајебава а кад је озбиљан, доказ тема о русима што значи да би бановао превише чак и недауновце

стецан и шоми кајгана би кидали

Ja sam ozbiljan. Ozbiljno mislim da bi Valdemar i Stevan bili dobri modovi. Inteligentni, posvećeni i pre svega dobri ljudi. Na stranu muda, iako nisam primetio da ih nemaju, činjenica je da malko narastu muda kad se dobije mod.

Sa mylycom da se podpiše ugovor da moduje!!!

i treba nam banjavanja kad smo govna
ako umoduju valdemara ja trazim mesec dana ko iz picke
potpisujem ovde

dobar predlog za svu trojicu

Откад требају муда за модерисање јеботе

Модерисање је у ствари један од бољих начина да се надомести недостатак тестиса.

Џабе се трудите, иначе, Каизен нема поверења у мене због многобројних банова, ех, што сам лудовао, могло је моје име овде од сад да значи правда...

Još jedan razlog više da te umoduju Stevane. Dakle sve si to prošo, sve znaš, za sta kolika kazna ide, sta je sprdnja šta nije, ne mora ni po dana da utrose na objasnjavanje duznosti i obaveza. I sudićeš posteno i po savesti jer si više puta bijo bezrazložno drakonski kažnjavan.

Е, да, то нисам баш дуго поменуо, хвала за подсећање на тај прогон!!1

Него, паде ми безвезе на памет, модератор немаже да банује другог модератора?