Prijava

Ljudi kojima smrde ruke

sad zamisljam koliko taksisti smrdi iz usta posle svrsetka smene , uporedjujem sa chiscćenjem kanalizacije kad se zachepi sudopera

Koliko mu noge tek šire vonj ahhaahahah pogotovo jer nosi neke predebele active carape

taksista se posle deset godina chekanja mushterije na zheleznichkoj pretvorio u lemura

jupitercov gif predstavlja ludu zabavu ;)

mislis da taksisti mnogo znoje volan|?

Volan place pod rukom taksistinom

jupiterac,razocarao sam se kad sam saznao da je jupiter gasovita planeta,mislio sam da ima pustinje,stene i kamenje ljuta i pejzaze ljute,mada i ovako se havarije deshavaju,znas da oluja velicine tri zemlje bije jupiterom http://i.ytimg.com/vi/83FWd9UGei0/maxresdefault.jpg

jeri ima jupiter svog lamara da zovodi red

svako treba da ima svog lamara!

i ja mrzim te gasovite planete, i zvezde su mi bzv zbog toga..pluton planetu niko ne spominje..svi nesto metkur,saturn a pluton skroz nevazan.zamislite kako je tamo led i mrak jel ima nekih slika plutona sa neke ekspedicije

monoton je pluton,nista osim prehladnog kamenja,jeste malo trip,a i nije planeta vise zvanicno,nesto izmedju asteroida i planete

Mmm , voleo bih da se ljubim s plutonom

jupiterac,razocarao sam se kad sam saznao da je jupiter gasovita planeta,mislio sam da ima pustinje,stene i kamenje ljuta i pejzaze ljute

postoji jezgro duboko ispod oblaka vodonika i helijuma. pojma nemaju od cega bi bilo doduse.

postoji jezgro duboko ispod oblaka vodonika i helijuma. pojma nemaju od cega bi bilo doduse.

Nekad u drugoj polovini prošlog vijeka je bio članak u Nature magazinu gdje se predviđalo da bi jovijanski gasoviti džinovi mogli da imaju jezgro od dijamanta. To je valjda posle Klarku poslužilo kao jedna od postavki za poslednju Odiseju.

i ja mrzim te gasovite planete, i zvezde su mi bzv zbog toga..pluton planetu niko ne spominje..svi nesto metkur,saturn a pluton skroz nevazan.zamislite kako je tamo led i mrak jel ima nekih slika plutona sa neke ekspedicije

A ovih dana je neka sonda prošla ekstremno blizu Plutona i izbacila buljuk fotografija po prvi put. Trebalo bi da ima na NASA stranici.