Prijava

Oće ako te šljikaju sa Z2 brt

Đe budu te svadbe da i ja sebi kupim jednu takvu fotku Bohora?

Brt to ono kad je neka svadba kad se slikaš sa mladom i mladoženjom poslije kažeš "brt možeš i mene da slikaš?" i on te slika. To je bohor mislio.

samo mu kažeš da ti da br telefona da uzmeš te slike

ево нешто везано за тему.. ако има ишта иритантније од WOW то је AWESOME. јебо им пас матер

Bohore, šibni mi u pvt tvoj broj telefona da uzmem te slike brt.

nisi velicina ako to moras sam za sebe da kazes he he he

cael sonena je mirko kro kap hteo da bije, al je reko da ne bi sebi dozvolio da unakazi coveculjka od 85 kila

nisi velicina ako to moras sam za sebe da kazes he he he

cael sonena je mirko kro kap hteo da bije, al je reko da ne bi sebi dozvolio da unakazi coveculjka od 85 kila

“I actually held public office, and I left the only way a person should — in handcuffs." - Chael Sonnen

Ne može jače od ovog čoeka brt. Većina MMA boraca da ima pare i položaj kao Chael nikad se ne bi bavilo ovim.

Inače Chael je imao više od 85 kila kad je van vaganja. Kažu da ide oko 100kg pa da smrša pred borbu. Ima jedan klip kad dolazi prije borbe sa Jonesom i izgleda kao terminator. Tu je imao bar 100 kila, a i u toj borbi koja je bila u poluteškoj je dosta mudovišno izgledao. Ne stoji mu uopšte loše viša kilaža ima on građu da to iznese, nije onako kao Silva ili Fedor da mu sve u stomak

Ne kažem da bi samlatio crocopa, kapiram da bi ga Mirko sahranio ali Sonnen je ipak daleko od "čovječuljka".