Prijava

onaj lik shto sam ti govorio da me tera da mu cedim bubuljice i sto sam kachio njegovu sliku u crnobeloj boji ahahah lik je na moru prishao ribi i onim licko-bosanskim akcentom, drvar jedan, pitao ''osh popiit soook'' ova se jadna zaprepastila kaze neka hvala, i posle dva minuta joj stizhe kafa i kola

u crnobeloj boji ahahah lik je na

ahahah moemnat kobjashnjava shtoshta. Histerija protkana kroz post o ispali gde se naglashava prevelika ispaljenost.
Sjajno.

posle dva minuta joj stizhe kafa i kola

Kad je krajishnik shmeker. Oni znaju sa zhenama koliko sam shvatio.

Mogu li slike.ispala?

ma mozhe
bezhi karo samo sam kopirao pisan tekst

Pazi da ti Cara ne namesti
BAN
A
N

sori shto sam pomislio da si zanimljiv

Jedna od jachih iz davne srednje shkole na chasu fizichkog je kad je lik prdno da ga chuje cela sala. Druga je kad je neki drugi lik pitao: Jel bi jebo Panićku? Na shta je ovaj drugi odgovorio da bi. Ovaj prvi je dobacio saletu: AAAAAA, on bi karo panićku. Panićka je slushala i smorila se.

Inache zvali smo je i boldrik.

TOOOO Rasnaro konachni odban

JACHI NEGO IKADA

u vozu bila profesorka ruskog poznata po napadima na nacistie po novinama u kojima radi
ja viknuo zovite racu da joj lupamo macole, a ona stoji pored looooooooooooooooooooooool

Ovo je shuk za koji sam chuo, mozhda i nije tachan.

Bila neka dva bilmeza i sad se jedan drugome popisao u patike na fizickom. I ovaj sto mu se popisao u patike zajebavao ovoga. I ovaj popisani za jedno 10 dana se ispovraca i ispisa u kesu i ovome sto mu je pisao na glavu baci kesu.

SHUK:

Bio jedan lik na netu koji je uchestvovao na razneem temama. Jedna od tema je bila neshto oko nekih novina. Liku je falio neki odredjeni broj chasopeesa. Drugi lik je imao bash taj broj, i umesto da poshalje vrednom kolekcionaru on je stavio plastichno govno veoma autentichnog izgleda preko streepa, tako da svi pomisle da se osrao. Ceo sajt mu se smejao.

Mesecima kasnije ispostavilo se da je govno bilo plastichno

zashto si postavio da je gomno bilo plastichno kad isprva nije bilo plastichno vec je vremenom postalo plastichno, mesecima kasnije ?