Prijava

po ugledu na kratke ankete sa raznih sajtova (b92, blic...) sprovodimo ispitivanje javnog mnjenja u cilju otkrivanja pravih uzroka prestanka STRICOVANJA na vukajliji.

SHTA MISLITE DA JE DOVELO DO UNISHTENJA STRIC POKRETA NA VUKAJLIJI?

A) TIBOROVA LENJOST U OTVARANJU NOVIH TEMA O STRICU I ZASTOJ U IZRADI STRIC STIKERA
B) OLLANIKOVO STALNO ODSUSTVO
C) CARINO VEZIVANJE RAZNORAZNIH NEBITARIJA ZA STRICOVO IME
D) OTKICE DA JE RASNIJEVO GOVNO FEJK I POLJULJANA VERA U POUZDANOST RASNIJA NAKON TOGA
G) CELT NOOB

U pitanju su sigurno neki skriveni razlozi. Dakle pod E) i F).

Kao što kaže stara kineska poslovica 'ne možeš pojesti kuče koje se još nije rodilo osim ako ne zakolješ skotnu kerušu' tako je i stric pokret prestao da postoji jer nikad nije ni postojao.

Samo da se zahvalim STRICU što je postojao

Ko će sad da jebe strinu?

Sta je stricovanje?

Kakvi ste vi stričevi ratnici, kad ne umete da postavite anketu kako dolikuje? Ih, zar da vas ja uchim :(
S) TIBOROVA LENJOST U OTVARANJU NOVIH TEMA O STRICU I ZASTOJ U IZRADI STRIC STIKERA
T) OLLANIKOVO STALNO ODSUSTVO
R) CARINO VEZIVANJE RAZNORAZNIH NEBITARIJA ZA STRICOVO IME
I) OTKICE DA JE RASNIJEVO GOVNO FEJK I POLJULJANA VERA U POUZDANOST RASNIJA NAKON TOGA
C) CELT NOOB

SHTA MISLITE DA JE DOVELO DO UNISHTENJA STRIC POKRETA NA VUKAJLIJI?

Mislim da je bila u pitanju neuobličenost njegove avangardne prirode jasnim programskim manifestom, usled čega su se javljale proizvoljne interpretacije, što je na kraju dovelo do raspada pokreta zbog njegovih unutrašnjih kontradiktornosti.

Ja mislim da si ih ti sjebo kad si ih istricovao dugim postovima ujninim

Edit: napiso bi ujka ali znamo da sam obraz 1389 pa tu rec ne koristim nikad

Vreme je za novi pokret, nešto što će pokrenuti sajt.

Vreme je za novi pokret, nešto što će pokrenuti sajt.

za to moramo svi da spustimo sekire i bijemo zajedno

Neki novi pokret, ali da ne bude bleda kopija strica.

Dođe ćale kod strica i kaže jbt koji si ti brat.

Celt noob sigurno nije kriv, on je cak i ojacao strica jer su se neprestano otvarale stric teme.