Prijava

realno celte. da predje na rudolphov profil i da postuje na shta slushate trenutachno za pochetak

al iako je ispao djubre prema meni uvek cu biti tu za njega da ga posavetujem u kom pravcu da se razvija njegov forumashki stil

da, bar jedno 10 definicija i postovanje po sportskim temama, automobilizmu i smesne slike i tek onda da otvori svoju temu i polagano da se vrati korenima. ovako ne ide.

STRIC SE RAZBOLEO LJUTO

Стриц је дошао до засићења и свако даље силовање стрица уништава његов смисао. Стриц је наставак Малог Кера, а те ствари се просто дешавају и не могу да се смишљају унапред. Јуче Мали кер, данас СТРИЦ, сутра ко зна шта. Зато стрицови и нубови, немојте уплашени бити. Сачекајте да се Грањка и Трулекс опет распишу, па да Олланик добије идеју. Да ли ће то опет бити дефиниција, пост или можда нека реакција и постер, или можда као неки профил (сетите се Пантеле), не зна се, али ће се СТРИЦ десити опет, вероватно под другим именом.

Што би рекла једна љута глава која ретко залази на сајт у последње време: СПОРЦКИ ПОЗДРАВ!

SHTA MISLITE DA JE DOVELO DO UNISHTENJA STRIC POKRETA NA VUKAJLIJI?

A) TIBOROVA LENJOST U OTVARANJU NOVIH TEMA O STRICU I ZASTOJ U IZRADI STRIC STIKERA
B) OLLANIKOVO STALNO ODSUSTVO
C) CARINO VEZIVANJE RAZNORAZNIH NEBITARIJA ZA STRICOVO IME
D) OTKICE DA JE RASNIJEVO GOVNO FEJK I POLJULJANA VERA U POUZDANOST RASNIJA NAKON TOGA
G) CELT NOOB

OTKICE D
T
K
I
C
E

D

Mislim da je krajnje vreme da se aktivira zaboravljeni MIVOR

I stricu dogorelo :(

Veliko drvo je palo ali su koreni ostali.
https://www.youtube.com/watch?v=McGotfl2RaM

Carimire, nadam se da je tvoja duša srećnija u RL nego što je bila u ovoj dolini suza!

Tužan idem na počinak...

Oterali ste Caru, yubastards.

Caru niko ne može oterati. Otišao je zgađen, a ne oteran!

Vratiće se Cara jednog dana...

Стрицовање је заостало у развоју јер сте отерали све писмене људе са сајтоа који су били у стању да искењају више од четири простопроширене реченици и тиме да загуше и оно мало активних ганглија просечног посетиоца Вуке чија моћ опажања и трајање концентрације на садржај не прелази ниво 1 стране одабраних и 2 стране нових постера. При томе, можда погледа и 1 страну нових реакција. О читању нових дефиниција не бих трошио речи, јер то су "јебени романи и просеравање надугачко и нашироко". Другим речима, нема више шта да се стрицује. Чак и стрицовање више није стрицовање него само "стриц". Ускоро ће постати и "стрц" или само "с", да се деца не би замарала читањем. УКУРАЦ!

Царо, мала пиздо, стрицовање ти си издо.

То си ти урадио, то урадио ти си.

Kurčiš se sa 45000 paranoiku jedan. Ideš po sajtu i samo sereš. Svuda vidiš Vučića, Ustače, Krapinca, Gospu od Škrpjela, Obamu i naftni lobi. Opusti se malo ne seri stalno.

Idi na neki kurs kukučanja ili tako nešto. Ne truj ovde jbt.

Јесте, курчим се са 45 тисућа, шта ми можеш? Курчим се и са позицијом на којој се налазим и са друштвеним статусом који имам. Можеш само да ми се напасеш муда и ништа више.
Ја сам господин, ти си сељачина. Помири се са тим. Или схвати макар НЕШТО, укључи мозак...

www.vukajlija.com/zabava/posteri/731057

Granjanka je ljut jer ga više ni stricaroši ne primećuju. Niko jeće ni da te stricuje, a ne da čita tvoje postove.
Pomiri se sa tim. Imaš jadan život.
Reklamiranjem postera si samo još niže pao.