Prijava

Veoma sam uzbudjen

Ако је стриц убијао по Сребреници, онда има везе.
Не, ја нисам јебени болесник, ја сам болесник који јебе. Што једеш говна, опет те лепо питам? Јел те дирам? Не. Јел те прозивам? Не. Јел те чачкам? Не. Па што онда расно једеш говна? Имаш ли нешто са мном? Не. Одјеби лепо од мене, зајеби ме својих глупости и окани ме се. Да су сви будале као ти, па ја бих имао 3000 порука дневно. Стога, одјеби и остави ме на миру паћениче заглупавели.

Granjka, uz duzno postovanje, mislim da rasnin nije zaglupaveo(cak mislim i da si pogrsno napisao) nego da je glup od rodjenja pozz

Ti pseto jedi govna, a i ti ku se Granjanka pridruzi.
Granjanka voli da je u centru pažnje i zato samo ovako sere po sajtu.

Isti ste vi samo je on malo obrazovaniji

можда расни зна пчеле да чува

Granjčilo zavezao pčele ispred kuće.
Ima natpis na vratima čuvaj se pčela.

nepisano pravilo vukajlije, stavka 12

-ako neko piše da jebe na vukajliji, ili ne jebe, ili jebe nešto u šta ne valja turiti kurac

granjka udavi se u mejmunskom chmeru

Поглавниче, питаћу те исто што сам питао и господина Лименог када ми је рекао да скачем као одрани јарац - ГДЕ СТЕ ВИ ВИДЕЛИ СВЕ ТЕ БОЛЕШТИНЕ О КОЈИМА ПИШЕТЕ?! Ево, хоћу да се удавим у "мејмунском цхмеру", само ми реци како се то ради. Објасни ми, просветли ме својом огавштином.

Cara rekao da kazem:
SRANJCHILO PREEMA 45K NEMOJTE SE ZAJEBAVATI SA NJIM

Granjka da li zelis i smes da udjes u kulturnu, elokventnu, argumentima zasnovanu, intelektualnu raspravu o bilo cemu ili bilo kome sa mojom malenkoscu?

intelektualna internet rasprava x))

@Eru Ilúvatar Боли ме курац како се каже, хоћу да ми поглавник објасни како се умире на тај начин.

@Расни поздрави Чмару и поручи му шуљеве и црнца за "проширење стамбених услова". 45 курца ми се напасите ако вам је то мало пара.

Granjanku bi šutao, al ozb nasladjivao bih se

Rasni, zakaži mu sastanak kod meka na Vidikovcu, pa ga išutiraj.

Shvaticu ovo kao "ne smem" poyy

pseto88
Granjka da li zelis i smes da udjes u kulturnu, elokventnu, argumentima zasnovanu, intelektualnu raspravu o bilo cemu ili bilo kome sa mojom malenkoscu?

Желим, смем, могу и хоћу. Отвори тему и позови ме, ето ме за час, биће ми задовољство.

Расни, ја тебе не бих ни пипнуо, чак ни стативом теодолита. Ниси вредан.