Prijava

Moje ime je dobra losha zla!
Inspirisan serijom koja se emituje na rts1, resih da zajedno napravimo spisak losih stvari koje smo uradili drugim ljudima, bilo da se zbog njih kajemo ili ne.

Za pocetak moj skromni doprinos:
- Bivsoj drugarici sam cetkicu za zube "oprala" u wc solji (sto i nije neka steta obzirom da joj je vilica polu raspadnuta) :D -ne osecam grizu savesti
- Kad sam imala mozda 10 godina, mami sam prvi i jedini put ukrala iz novcanika 20 dinara i spiskala ih na kolace u poslasticari - ubila me griza savesti i gorusica od previse secera
- Kad sam imala 7, komsiji sam namerno polomila sat zato sto mi je bilo dosadno - zao mi je
- Przila sam lika da bih izvukla informacije - ne zalim ich
- Istog lika sam otkinula od zajebancije do te mere da mi se kleo u mrtvu sestru da ce da me ubije - i opet bih kad je smrad
- Vise puta sam se lazno predstavljala ljudima
- Zvonila ljudima na interfon dok ne popizde
- Ostavljala vrata od lifta otvorena da me lift saceka kad krenem napolje :D
...

Pikanterije cuvam za neki naredni post.

:edit:
- Burazera sam gadjala telefonom
- Mami sam kada smo se strasno posvadjale razbila omiljenu kristalnu ciniju, a jednom sam je gadjala kutijom sa kafoma (malo se odvalio poklopac ali cuva je , kaze to je moj miraz)

Uuu, jebem ti, zlico jedna! Ja moram da se presaberem, da vidim šta smem da pustim u javnos', pa ću dođem opet ;))

Сутра ћу ово да испишем , немам ја целу ноћ...

Прво да кажем да се ретко кајем јер готово увек знам шта радим.

-У трећем разреду, на рекреативној настави, ставила сам венчаној куми (наравно тад нисам била удата ;) ) мртвог рака на терасу и оставила да се добро усмрди. Открила сам јој то тек пре пар година.

-Једном рођаку, који ме много нервира, сипала сам доста шећера у пиво док је био у ВЦ-у. И опет ћу чим ми се за то укаже прилика!

-Побацала сам све касете Звонка Богдана ког моја мајка воли. Не кајем се ич, јер га не подносим. Још ме је тата частио.

-Ни дан данас се у мојој породици не зна где је стари прабабин тањир за ситне колаче.

-Једном сам брата баш пребила као вола у купусу. Е то ми је жао.

Има још, ал' сад мало неко други.

- Kad sam imala 5 godina, gađala sam kamenom jednu devojčicu u facu.
- Sa 8-9 godina drugarica i ja bile smo najbolji lopovi u kraju. Krala sam čak i kod one tete što mi je uvek punila torbu slatkišima za rođendan.
- U istom periodu, kad je počeo rat, povremeno bih kevi i ćaletu izvlačila bonove i za njih kupovala čokoladice.
- U petom razredu krvnički sam se pobila sa drugom.
- U osmom razredu krvnički sam se pobila sa jednom malom što mi je vređala drugaricu. Iste godine sam sebi gasila cigare po ruci.
- U trećoj godini profesorki engleskog sam rekla: "Jebem ti mater!"
- U četvrtoj godini sam "najboljoj" drugarici pijana rekla da je kurva, ali to i nije tako loše, jer se ispostavilo kao tačno.
- Pijana sam gađala parkirana kola tacnama i rušila kante po ulici.

To je sve što je za javnost :-)

-kad sam imala 6 godina popu sam rekla da se napusi kurcine, dobila batine-ne kajem se.
-sa 7 sad pricala po komsiluku kako moj tata voli da stipka za sise i guzu komsinicu Jelenu i da sam ih videla u dnevnoj sobi, to je bila laz teska bilo mi zanimljivo... Prica ima epiolog da je komsinica Jelena umal dobila batine zbog "bludnicenja" ja se nisam cak ni trgla.
-kad sam usla u pubertat postala sam gadna.
-sa nekih 19 sam kad je moj brat dosao kuci sa devojkom upala u sobu..bacila mu neke papire na krevet i rekla "imas kandidu zvala je mama moras u bolnicu" tu vezu sam uspesno uspela da razjebem
-Lika sam toliko lozila da bi ga skinula i njegovog dzonsona slikala i pustila na net- ne kajem se ni ich skotina je to.
-Poslednji put kad sam se napisal molila sam za malo seksa jednog lika koji je bio u drustvu devojke, popila sam samar od nje..ali me to nije sprecilo da ih pitam el moze u troje..zbog toga se kajem.. trojika me smara i bilo mi zao devojke.
Malo za vas. Jana

-Kad sam imao 7-8 godina gadjao sam sa drugaricom prozor neke stare kuće jer smo utripovali da tamo živi veštica.
-Sa 12-13 godina drug i ja smo našli otključan kamion sa sve ključevima u bravi. Slučajno sam ga slupao jer nisam imao neko posebno vozačko iskustvo.
-Krao sam čokoladice i slična sranja iz okolnih prodavnica.
-Zvonio sam jednom liku jedno godinu dana, minimum jednom dnevno na interfon jer me je jako nervirao.
-Kao klinac sam namerno histerisao kada su tu dosadni gosti, da bi isti otišli. Bio sam veoma uspešan.
-Sa dve-tri godine sam nahranio video-rekorder picom. Takodje sam gurao unutra i kasete za kasetofon s vremena na vreme.

Ima još mnoooooogo, ali mrzi me da nabrajam. Drugi put. :)

DLZ , skidam kapu za temu!!!

1. Sa 5 godina sam prvi put ukrao i to sličice od neke dece koja su sa roditeljima došla kod mojih
2. Sa nekih 7 sam sav pobesneo jer su me budili za školu kevi isekao zlatni lanac kleštima za nokte.
3. Sipao alkohol u hranu za babine kokoške u selu, i vezivao petla za noge i boksovao ga kao džak - tu sam se kajao opasno.
4. u pubertetu sam razbijao uličnu rasvetu, grebao ljudima šoferšajbne na kolima
...nastaviću kad se setim dalje

- pokakila sam se jednim rođacima na pragu kuće, namerno, noću dok su spavali
(imala sam 7-8 god)
- lupila reketom po glavi jednu komšinicu, kevu od moje drugarice, plakala je i žalila se mojima(imala sam 5-6 god)
- nisam htela da idem u srednju školu,(meni to ne treba) svađala se sa roditeljima, da su me ubili od batina i upisali u gimnaziju
- sa 27 god sam zajebavala koleginicu porukama, džigericu joj vadila, nije nikad saznala ko je
- sa 27 god sam umalo ubila jednu drugu koleginicu, ona je meni džigericu vadila

sad sam dobrica:)

Кад сам имао 12 година, поломио сам ретровизор једном наставнику из моје основне школе који ми је лупио шамар. Јако се кајем због тога. Кајем се што му нисам запалио ауто са све њим у њему, да не може да се размножава и прави још дебилнију децу од себе.

-Брат и ја сипали лепак, бензин и још неке џиџа-биџе у конзерву Кока Коле и увалили другу да пије. Он накренуо мало и почео да пљује. Касније је испрао уста водом и јео банане, па му је било боље. Имали смо 6 година. Кајали смо се.

-Са другарима гађао грудвама камионе и остала возила која пиче преко магистрале. Они су практиковали и јаја, ја нисам. И ту сам се кајао, не знам што!

-Сломио омиљену оловку другу у кући, фино је сакрио и замаскирао као да није сломљена и лагао кад су ме питали шта је с њом. 12-13-14 година, кајао се, много!

-Хиљаду пута као клинац изгубљену ситуацију окретао у своју корист. На пример, са 6 година, на фудбалу, намерно ударио друга у ногу, он почео да плаче, гурнуо ме, ја пао и остали ми трагови траве по руци.
Убедљиво сам лагао да се ти трагови не могу скинути 100 и више година, а да ће њега нога да прође за 5 дана. Поверовао ми је и почео да плаче. Нисам се кајао.

-Уживао сам док је мој брат ломио играчке другу преко пута док овај гледа и плаче. Имали смо 6 година, такође. Кајао сам се што ми је то било лепо.

- Donosila sam kožicu od zmije u školu i plašila decu...

- sa pet sam ujela druga iznad oka, zato što mi je izbušio gume na biciklu.ne kajem se, sad smo najbolji drugovi :D

- Uništila sam komšijino dvorište zato što mi je baba rekla da su bacili kuče zato što su se komšije žalile. Nikome nije palo na pamet da sam to ja uradila, a ne znaju ni sad. - kajem se, ipak je to bio samo babin izgovor.

- Krala sam kukuruze, voće i povrće sa drugovima iz ulice. Cela ulica se seća kako su nas komšije jurile i koja smo sranja pravili.

- Napravila sam modrice po butinama i stomaku najvećoj tračari u školi koja me je namerno poprskala tako što je zgazila nogom u baru. Bila je to moja prva poseta psihologu. - uradila bih to ponovo

- Traumirala sam najvećeg kretena u odeljenju, zbog nje sam često išla u posete psihologu. U stvari, dovoljno je bilo da me neko uvati, da ubijem boga u njemu.

još dosta stvari...Poprilično sam se smirila od kad sam krenula u srednju, skoncentrisala sam se na crtanje i uopšte ne pravim sranja.

Ja sam, kao i Džimi, sa 12 godina, odvalila retrovizor nekom tipu u Kruševcu (mada slučajno). Kasnije sam čula da je čovek nije normalan (bije i sopstvene roditelje). Srećom, pobegla sam na vreme sa mesta zločina. Nezanimljivo.
I još par "sitnica" (drugarici sipala barsku vodu na glavu usred jeseni, gađala komšije bodljikavim kestenjem, provalila u zgradu vrtića...)

Kao mala-4-5 godina,stavila pileći batak u maminu knjigu "da ga presujem"(a u stvari,samo da ne moram da jedem),
U istom uzrastu,oprala lutki kosu u čorbi,jer je bilo postavljeno za ručak,a meni se činilo kao dobra ideja,
crvenim flomasterom napisala "5" na belom jastuku-jer je čist!Moleru(Bog da mu dušu prosti)rekla iz čista mira:"Radi vole,kad nema škole"!kajem se i dan-danas!
Stavljala lavor preko mačke,pa gledala kako se "rolja" po dvorištu.E,zbog toga mi je žao.Tada sam bila tinejdžerka.
Biće još,sad ne mogu da se setim svega.

-Са 11 година сам у кући наших мало богатијих рођака на ручку ( роштиљ ) рекао кеви ( да сви чују) :"Ово је ручак , а не она говна што ти правиш кући" - кајем се само тако...

-Са 8 година сам пријатељу мог ћалета украо из кутије за алат 1 динар и купио тим парама кокице. Кева ме је развалила од батина.

-Као мали сам стално тукао старију сестру која никад није смела да ми узврати

-Крао сам воће по целом комшилуку у Алексинцу као клинац...не желим ни да набрајам колико сам само пута био ухваћен.

-Другарицу из одељења у средњој сам два пута погодио фудбалском лоптом у главу...случајно.Не кајем се.

-Са друштвом сам са неких десетак година организовао колективно пишање у пола литра фанте.Увалили смо то једном лику из улице који је попио пола на екс.Наравно било је и фанте унутра али није осетио.И дан данас не зна да се то десило.

-Организовао сам напад калашњиковима на куглице на једног маторог дебила из улице.Кајем се што то нисмо радили камењем.

-Са ортаком из краја сам као клинац улазио у продавнице широм Алексинца и постављао питања типа:"Јел имате мртвачке сандуке" ;"Јел имате детелину".Нашли смо и једну бабу у центру града која је била антипатична па смо је сваки дан тражили по граду и малтретирали је питањем "Где су жути мајмуни?" Немам појма зашто баш то , али знам да је умрла пар месеци касније.Мој друг је био убеђен да је умрла због нас.

-Једном приликом сам са другом из улице купио смоки са играчком и изнервирани наградом ( јебена барбика ) одлучили смо да је оставимо на вратима једног клинца из улице који се као млађи играо са барбикама.Његова кева је прва видела барбику ( имала је и посвету ) и хтела је да убије мене и мог друга.Урадила би то вероватно да нисмо били бржи од ње.

-Новоокречен зид у дворишту куће у Алексинцу сам са млађим братом и првим комшијом уништио грудвама од блата.У сред лета смо уз помоћ воде и земље правили грудве од блата једно цело поподне.Мој деда је тај зид фарбао два дана, а после пар сати наше игре изгледао је као посран.Кајем се итекако.

Био сам много ненормалан клинац , ово није ни стоти део мојих догодовштина , ако некад будем имао време , додаћу још нешто...

1. Ogovaram
2. Spletkarim
3. Ogovaram
4. Manipulišem
5. Širim tračeve da bih unesrećivao ljude

To znamo. Daj nam događaje...

Kada bih krenuo sa nabrajanjem, verovatno bih izvršio saoubistvo.

Ma daaaaaaaaj. Ajde, ti si dobar u ovim sferama :D

Dodatak od mene:
- Tema su tuče: Kada su tuče u pitanju ne žalim, jer smatram da sam bila više nego humana prema onima koji su dobijali batine od mene, tj. žalim što ih nisam tukla više.
- Srednja škola, ujutru na putu ka školi me je drugarica strašno iznervirala da sam joj zveknula šamar zato što nije htela da umukne. Ona je htela da mi uzvrati šamar ali sam je uhvatila za ruku i išutirala u stomak i ostavila je da se savija na ulici. Ne žalim ni najmanje zato što je lajava kretenka i postala je u međuvremenu štrokava lokalna raspad kurva.
- Takođe srednja škola, ista "drugarica" (tad je bila u lezbo fazi) je nasrnula na mene da me spopada što je meni bilo krajnje smešno i tako sam ja vrištala od smeha i šamala je dušmanski :) Ne da ne žalim nego smatram da sam trebala češće da je šamaram.
- Takođe srednja škola, potukla sam se sa jednim drugom a umešao se drugi da nas razdvoji i on je naravno popio najveće batine. Nije mi žao te pederčine...