Prijava

Naslov sve govori.
Boja dlake duzina dlake itd.

crna stidna zakovrnuta
milksejk

Meni je najgadnije bilo kada sma nasao dlaku u supi na svadbi.
Smedja duga zenska.

Pff dlaka, pa šta, izvadiš i nastaviš da jedeš
Kod mene u ulici ima jedna pekara sa 24/7 uroljanim pekarima, nalaziš kojekakva govna u lebu, kad nađeš dlaku, to ti je bingo. Favoriti su mi pčela, buba i neko metalno sranje. Al' deca u Africi nemaju ni za leba, jedeš i pevaš, dobiješ i malo mesa u ljebu, njami

папет немој много срати. расни, као што је већ било речи, је фактички аутономан човек и веома је глупо поредити га са било ким и увредљиво. раснини је господин који може да отвори коју год тему оће кад год оће надам се да вам је сад јасно. чмар је ограничавајући фактор по питању броја чланова који се смештају под његовим буљсоном, то да знате, као што требате знати да је он будући власник сајта и да је остало све мање времена. време неумитно тече, време ради то. време је са раснијем а дијаметрално говнарима као што су боксер псето и марко. запамтите овај пост

i posle ja otvaram loshe teme
eeeeeeeeeee

Nelolizam zrači iz svakog tvog posta, Srbendo.
Prestani da se trudiš, ne ide brt.

Prosecna srbenda lize mejmunsku spermu

ćelav ti kuvar a nađeš dlaku dužine 3-4 cm u supi
jača dlaka

I jednom sam nasao dlaku u pudingu, hrskava je bila.

Kako kuvar bez jedne ruke puni paprike hehe

елем,
последњи пут кад сам јео пилећи гулаш мајка што ми спремила. длакавији комад кокоши нисам видео. па јебем ти матер ко те черупао да те јебем у уста, није ко отирач него ми све длачурде пливају уз уста као кости од рибе, не можеш то да прогуташ. бацио сам корак до вецеа да се исповраћам истопио сам керамику јебем ти кокош викнуо сам. изгребао сам чмар сутрадан при дефекацији мислим да су неке кокошје срасле са чмаровим длакама то објашњава сјај

зајебавам се, све сам измислио
само да се пумпа тема раснија

зајебавам се оно ми се стварно догодило

изгребао сам чмар сутрадан при дефекацији

Hoće to brate kad umesto toalet papira koristiš četku za wc šolju.

ja sam jedini koji se ne gadi na dlake,naravno ako nisu cm,arne kurcije jajne i okolotogne

a zamisli kad isece onu dlaku dugacku crnu kao da nadjes 10 dlaka

Ja sam jednom nasao dlaku unutar makarone.

Jednom dok sam jeo tufahije našao sam peteljku od jabuke. Otad ramazan više nema istu čar.