Prijava

Znate li ko su skečeri?
To su likovi koji bacaju skečeve dok se napušavaju xD

Kapirate kao kečeri su oni likovi što se "rvaju" u ringu a skečeri su likovi koji bacaju skečeve dok se šatro svađaju.

Mislim da je ovo bar 7/10 instalacija

Pozdrav iz suncem okupane Podgorice 8-)

Inače ja stavim ovo SKEČ u naslov jer ne bih kad uđete na temu da budete nespremni pa da padnete sa stolice od smijeha :DDDDDDDDDD

hvala na upozorenju

pita mama periocu sta je dobio iz matekmatike on kaze skech,ona ga pita pa kako i on kaze pa ja to prekrivam dodao sam s ipred k i h posle c i onda ti ne vidis da sam dobio kec http://pre14.deviantart.net/2217/th/pre/i/2010/084/3/6/smiley_face_by_hourglassthorne.jpg

olanik ovaj ti je jedan od najboljih
digi rigi rigi

NIje bilo definisano skeč pa sam definisao skeč :-))))))))))))))))))))

Sjajan skeč ollanik.

Evo još jedan skeč od mene

Voze se mujo i haso kolima i kaže haso "Mujo znaš li ti da se mi sad vozimo kolima a da postoji sudija koji se zove Kolina?" a mujo mu odgovara "Ne znam za njega ali znam da ima ona Kolinda iz Hrvatske" i oni se tu ismiju kao ludi :-))))

Skečap - kečap koji kuca na zamišljenoj pisaćoj mašini

Nije brt skečap je ono kad se bore dva skečera ko će da baci bolji skeč ali ovaj jedan baš dominira opasno i onda ovaj drugi mora da igra skeč ap

Vraća se mali perica kući iz škole i priča sa majkom:

-majko, majko, znaš o čemu smo danas učili u školi?
-o čemu perice
-o mačupičku
-isti si otac
-zašto
-jer i on tako psuje
-ali majko ja sam samo pričao o mačupičku nijesam mislio na marš u pičku
-aa uredu onda :)

Danas žive srećno u vanbračnoj zajednici i imaju dvoje divne djece :)

Uspavljuje baka malog pericu (priča iz istoimene zbirke pripovjetki)

- Imam jagnje maleno runo mu je svileno, po vazdan se igram s njim kao s drugom iskrenim. Svježe trave nakosim pa je njemu donos...
- Jedi govna bako
- Okej

Sljedeće jutro baka je umrla i perici je bilo žao :(