Prijava

Pva 2 kola sam jeban u picku ali vratocu se jebem im kolo gde ne igra 80% mog tima

Kako vas jebem u martu. Poslednja tri kola uvek najviše poena od vukajlijaša. Šteta što sam imao očajan period zimus pa ne mogu da napadnem prvo mesto. Mada kao da je bitno. Daj bože da nas petorica odavde igra aktivno.

Da nije ko slučajno ostao u igri u kupu?

ko je jebeni semir gerhan pisam mu usta

ahhaha arm je jedna od najnetlorantnijih osoba hahah prisustvovao sam sceni kad hoce da bije lika koji je rekao da ne voli banane

ja u zadnje imao ocajna kola, al ajde h2h je cilj

Cilj H2H zaostajem poen može se lako nadoknaditi

jel se idalje h2h igra top 8 zadnja tri kola

Cele sezone imam Gomesa na golu, sad odigram vajldkard i prodam brata, on odbrani dva penala i ima još jednu tekmu da odigra. Sjebo sam tim načisto sa vajldkardom.

Sdrugog mesta ulazim u plejoff u H2H. SPREMITE SE ZA ĆETFRT FINALEEE

Nubara sam. Šta je taj plej of? Koliko nas ulazi?
EDIT: OK video sam, nas prvih 8 nastavlja dalje.

Ближи се крај, опет сам попушио кар јер нисам играо редовно јебенти....

х2х завршница

http://i.imgur.com/FOLo5mg.png

ja za ovo zaboravio

Још три кола само, други сам, а Герхан бежи 51 бод, тако да ћу мало као да ризикујем, иако нема превише простора за то на оваквом фантазију. Али ето, прошло коло сам заменио Вардија Уљоом и исплатило се.

Семире, ако пратиш, јави се да кажеш да ли ти је остало нешто од оних чипова, чисто да знам да ли су ми шансе 10% или мање. Ја искористио два средином сезоне, а троструког капитена чувам за наредно коло, јер је дупло за неке тимове, ето.

И прекопирао сам списак учесника (који су се јавили) у други пост теме, чисто да буде забележено.

Đe sam ja na spisak? Jamaica Thunders

A dokurca, 'ladno sam deveti

bice gusto zadnje kolo!!