Prijava

Dakle došao je i taj dan kada se možemo nadati referendumu za odstranjivanje kancera zvanog Federacija BIH.
Dodik kralj je odlučio da prca muslimane i EU i Ameriku pa je napravio referendum koji je početak za razgraničenje suda, a preteča referenduma koji čekamo godinama.
http://www.rtvbn.com/351067/Bice-referenduma--odlucila-Skupstina

STOP SPEM STOP DEBILISANJU

Ау јеботе па који ће вам бити интернет домен...

Rasni ne lozi se, taj referendum sluzi da bi se opralo malo novca, nista se nece desiti zbog njega...

pozdrav rasni
kakva su tvoja ocekivanja od referenduma 2018.

Kako su se popalili ovi jadnici od stranaca je dobar znak da se radi prava stvar.

Predsednik Evropskog parlamenta Martin Šulc izjavio je danas u Sarajevu da smatra da se odgovorni političari opredeljuju za referendum samo ako je reč o fundamentalnom pitanju.

- Referendum se normalno organizuje kada je odluka koju treba doneti toliko bitna za budućnost zemlje da parlament ne može biti jedini za tu odluku i da mora konsultovati celu naciju - rekao je Šulc.

Ahahahahahah kako smo ga izjebali.

Ocekujem oko 80% da ce biti za odvajanje, a 20% protiv(muslimani i malo lažiranja).

SAD SAM TEK PROVALIO MOMČILO JE ISTI MIROLJUB!!!!

Da su Srbima u Bosni hteli da priznaju pravo na samoopredeljenje, rata ne bi ni bilo. Ovako sad tek je zajebancija.

sta mislis valdemar oce li rata biti...

Ma ne, još bar neko duže vreme... Čime i protiv koga?

i ja tako mislim i bilo bi dobro da ne bude...treba se evoluriati i skapirati da to nije resenje

tako podijele se, poslle referendum za pripajanje srbiji i veljika srbija!!!

A šta je s onim "Srbija je garant dejtonskog sporazuma". Možda se RS odvoji, ali sumnjam da će dobiti podršku od naših čmarulja sa vlasti, što zbog pritisaka, što zbog Kosova.

Kako uopšte zvati stanovnika te države, Srpskijanac?

Nije Srpskijanac, to zvuči kao Vulkanac, nego brat sa Zapada, neka jednom i kod nas Zapad ima pozitivno značenje :-)

pozdrav
u kom gradu u RS ima najvise pasa?

A za šta se tačno opredeljuje narod na referendumu?
Kakvo je referendumsko pitanje?