Prijava

јел може тема да се искористи за трговину између вукајлијаша пошто ми се неки сатови свиђају

псето јел оригинал?

Ako moderacija nema ništa protiv, nemam ni ja.

пошто пише 1800 нека па контам сто посто је нека копија ал важно је каква разумеш имаш ти копија код кинеза за петсто имаш и у радњи за сто евра. овај ми делује као крштена имитација па ме интересује цена?
видим натпис "церрути" сад јел то може значити да је сат у власништву мафијашке фамилије па краден а не желим да имам проблема са њима зато боље ми одма реци нисам ја будала разумеш нећу безвезе да се цимам до града. 065 555 2342 ово ти је мој број ако си заинтересован можеш и преко пвт ја сам озбиљн купац

ја сам чуо да италијани кад им краду антиквитете неће да се смире док ти недођу на адресу, мсм не они лично имају људе који раде за њих па дођу и закољу ти децу на спавању причо ми један друг он исто имао проблема само што је купио на бувљаку од једног цигана па му после терорисали жену преко телефона нашли преко оног индикатора малог што има на полеђини као после им ови дали нашли се ваљда негде у граду претили им и тако ал добро су прошли

Kad neko nešto ukrade i treba ga ubiti. Krađa i laž su mi podmukliji grijesi od ubistva, jer veliki procenat ubijenih i treba biti ubijen :-)

Koje je vrijeme, Mustafa?
VRIJEME JE ZA DŽIHAAAAAAAAD!
http://ecx.images-amazon.com/images/I/51HJdr8eD0L._SY300_.jpg
Dobar sat.

Valdemare, jel' ovaj može samo brojati 10 sekundi unazad :-)

Da, ima brojač unatrag :)