Prijava

500€ notj poz9

kad kazem ,,dobra picka,, pod njih spadaju i one sto ih vi smatrate ,,andje;lima koje bi drzao umesto tevea i posmatrao,, kao i one koje su dobre samo za kurac,ne kapiram vas sto odvajate te termine,kao da iskljucuju jedan drugi,sta picku koju bi drzao umesto tevea ne bi jebao?...e pa problem je u tebi brate,mislim nije problem,biti gej nije problem,ali to ne znaci da trebas iskljucivati takve picke iz dobrih picki,a ja koristim izraz ,,dobra picka,, i za andjele te i one koje su dobre samo za kurac da ne bi koristio gej izraze poput pomenutog andjel,ideal lepote ili drzao bi je umesto tevea i posmatrao i tih preterano kripi izraza...sve je to dobra picka...

zabraniti ženama da postuju na ovoj temi jer kače slike riba koje izgledaju kao da ih je neko uslikao dok se protežu. jebeš ti to

Lep stomak, kukovi taman, butinice masivne.
Odlično.

Marko danas ili trasu dolazim opet u Kosjerić po neki kamion.
Veselinović čini mi se da je čovek ovog puta 76 godište, ima neke bagere i kamione, rade mu u onom kamenolomu Kika da l se zove. Zgrnuo ogromne pare sad za prošle izbore kad su narodu mazali oči sa izgradnjom on radio.
Ako te nađem biću te ko vola da znaš

ау баш одлична препичка

Bio kod Veselinovića i Milovića svašta su mi napričali za tebe loool

лоооол део мене каже причај али онај људски што нас издваја од животиња каже немој, ево незнам

незнам ја те људе

тј. знам сиг али још мало нећу знати своје име а камо ли туђе, баш имам проблем са памћењем

Što se češlja ko reprezentativac Danske?

не знам, немогу да одвојим поглед од гузова

ништа спец, само буља