Prijava

Ovde mozete izlagati svoja misljenja o geopolitickim desavanjima u svetu. Zelim da naglasim da sam ja glavni na ovoj temi.
Za pocetak sta mislite o tome kako su Kurdi u par dana sa heroja otpora protiv ISIL postali ekstremisti koje treba jednako tuci kao i ove Isilovce? Posle svih onih clanaka po novinama o njihovom velicanstvenom otporu, dosli su do toga da su jednako zlo kao i ovi. Jel moguce da je bilo dovoljno da Turska dopusti da se koristi jedna NATO baza da bi se to promenilo? Da li je Milosevic imao slicnu nagodbu koju je odbio? Ako jeste onda nam je jebo kevu

rusi ce da budu glavni za 15 god

Ja mislim da ce rusi svima njima da jebu mamu

Bojane kucaj jugoslac petrusic na you tube.

U tekstu pise da sam ja pisao tekst LOL, salim se al bio sam upravu sve sto sam reko, jugoslav petrusic je debeli masni lazov

za kurde ne znam jesi li u pravu
ali da je Žonpi jedina nada za nas cigane

E TO SAM SIGURAN

davaj pižon kololololo

brt da nije zonpija mi bi sad imali 1 a ne 4 boda, al manimo se toga GEOPOLITIKA OVDE SAMO

bice treci svecki rat, poslednji..rusija ce da pobedi u tom ratu

alo tarabic ne lozi se kakva kakva bre rusija

GEOPOLITIKA OVDE SAMO

ok brt
JEBI GROBLJE GEOPOLITIČKI!!!!

ameri ce odvaliti ruse

ja ti kazem amerika ce da se sjebe.poceli su oni da tonu.a rusija gazi napred

realno f 35 mnogo jaci od balavog miga

Imigranti su poslati da uruše Evropu.

sta ameri..zemlja sa najvise skitnica..ostaju samo eng i nemacka.nemci su ga vec jednom ispusili od rusa a engleska ima samo flotu.

Haha pa kinezi najjaci svaki kinez po dva metka da opali pobise ceo svet i to ako po jednom promase

Indija i Pakistan imaju atomske bombe.

da to kad bi se ratovalo kao pre 500 god.moze da se desi da ga kinezi zavuku rusima ali imace i rusi podrsku.tu smo mi, tu je severna koreja, grcka itd