Prijava

Setimo se samo gruzije.

A najace je sto amerika ima jelouston, tamo bacis kasikaru ode pola nevade...

Курди се никад нису одрекли своје државе, а има их свуда по свету. Биће то занимљиво пратити кад се још мало промени констелација великих сила, #онокад устане сиротиња раја која глоба плаћати не мере, ни трпети ротшилдског зулума.

A ako mi napravimo neko ekstra oruzje i ostvarimo ideju srbije do tokija?

a najjace je sto ljudi tripuju da jeouston moze da eksplodira pa nubovi da je to tako ne bi 9/11 bio u zgradu nego u jelouston lol koji noob

9/11 je montiran proces

Sami su sebe roknuli da mogu zapoceti rat.

nama moze pomoci jednio pakt sa jevrejima i nisakim drugim i to ako prihvatimo da budemo njihove kucke izgradice nam gvozdenu kupolu da raketiramo kebabe i krvate kad nam zasmetaju

na kraju krajeva nikad nece doci do tog rata,da je tako desio bi jos davno davno,to su pametni ljudi vode samo hladne ratove medjusobno,nisu degeni da ratuju oruzijem i sjebu se cak i ako pobede ostanu osakaceni preljutio

Mislim da ce manje zemlje Afrike imati veliki uticaj u buducnosti zbog evole. Kao sto je centralnoafricka republika. Mogu sve da ucenjuju da ce pustiti virus.

Kako je Njutn jednom rekao:
Ne znam kojim oruzjem ce se voditi ||SV rat ali siguran sam da ce se |||SV rat voditi lukom i strelom.

pa da, samo se rade neke manje vojne intervencije, malo se dila oruzijem i tako.amerikanci priznaju da su rusi mnogo opasni, rusi priznaju da su amerikanci najveca sila..jbt pa njih dvoje kad bi se sudarili nastao bi smak sveta samo od izduvnih gasova

Bilo bi suludo da neko zapocne novi svetski rat jer sta ce mu svet koji se ne moze koristiti. Jos kapiram da su rusi i ameri u nekakvom dogovoru.

Laki ajde bezi sa spemom kad pricamo ozbiljno

a nije mi jasno sto se onda toliko naoruzavaju..zaratice oni..imaju neke bombe koje stvaraju vakum, stvore vakum na recimo 5 min, svi pocrkaju i to je to.nema radijacije

Haha bomba koja stvara vakuum na 5 minuta

Bolje da osmisle neke zrake koji ti paralisu mozak i onda te pretvore u svog vojnika, verujem da postoji takvo oružje sakriveno u Atakami.

Na duže staze se može očekivati nešto slično kao u igrici Agar - manje ćelije bonbarduju zeleni žbun, razbiju velike ćelije i navale da jedu ono što preostane. Problem je što kad jednom naraste i stekne iskustvo izbegavanja žbunova velika ćelija ostaje jako dugo, a tu su još i pomagači, saveznici koji je dodatno hrane da ih velika ne pojede. Ali kad tad i velika ćelija pukne ma koliko da je velika. Agar objašnjava životne mehanizme prirodne selekcije i geopolitiku društva na mnogo više nivoa, verovatno ni autor igrice nije svestan kakvo remek delo je napravio.