Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/67606-prevari-me-samo-me-ne-ostavljaj?strana=3#post_3267603 iste su tezine ali nisu u istom polozaju...zato sto su iste tezine imaju jednostavnije su za racunanje i nekim prezajebanim zakonom zavrse bas gde trebaju

nije ni namontirana emisija, onda se ne bi ovako zajebali..onda mora da je sa elektricitetom, magnetom ili tako nesto

Ma ima kad voditeljka prilazi bubnju uzima loptice i pokazuje u kadar nema to veze

A mozda imaju digitalne kuglice koje u datom trenutku pokazu sta treba.

ne verujem da je iko ko je povezan s ovom emisijom toliko inteligentan da izracuna ovo o cemu ja pricam za to je potreban ajnstajn meets tesla meets michou koku meets karl sagan meets stiven hoking level inteligencije

Sve zavisi od polozaja, ako se pomeri i za milimetar ode druga kuglica.

kakav polozaj one se valjda sudaraju unutra, svaka promeni polozaj

ima milion načina da se sprovede prevara ne mora da bude ovo što su se britanci zezali. Može i skener u bubnju da skenira loptice i zaključa kad naiđe broj koji treba da bude sledeći otkud znam. Poenta je da će da puste neku glupu priču na kraju, zataškaju sve i niko neće snositi posledice. Najveći lopovi uvek prolaze nekažnjeno. A ovo je za srednjovekovnu metodu kažnjavanja na gradskom trgu u prisustvu oštećenih kao publike.

jbg ne verujem da su osamdesetih imali skenere i digitalne loptice.ono na cemu stoji loptica kad se izvuce ima neki sraf, taj deo privuce lopticu koju treba, druge nema sanse da izadju

Bas me zanima objašnjenje za sutra. Al pročešljao sam malo komentare na blicu i vidim da botovi vec rade posao.

Al pročešljao sam malo komentare na blicu i vidim da borovi vec rade posao.

i video klip je već smaknut

i video klip je već smaknut

LOL
edit:ima ga još na yt

smaknjivanja video sa jutjuba najgluplji potezi hahahahah kao to ce nesto da im pomogne,

КОСТИЋ ДАРИО vec napravio 7 remixa na kompu

nerealna situacija, majku im jebem lopovsku. i zanimljiva igra autora kole mamci sa nazivom teme.

ne verujem da je iko ko je povezan s ovom emisijom toliko inteligentan da izracuna ovo o cemu ja pricam za to je potreban ajnstajn meets tesla meets michou koku meets karl sagan meets stiven hoking level inteligencije

Nemoguće je izračunati. Tačnije, čak i da jeste na osnovu brzine okretanja bubnja, načina okretanja bubnja, brzine kojom se povlači loptica, položaja loptica na startu izvlačenja i tako dalje, možda je moguće samo znati za koju je lopticu najveća šansa da će biti izvučena. Mada opet, skoro sa sigurnošću mogu da tvrdim da ovo nije moguće. Ali hajde da ostavimo 0.0000001 promil šanse nekom genijalcu. :D
U slučaju različitih težina, moguće je predvideti sa velikim procentom uspešnosti koja će biti izvučena.
Za petu, šestu i sedmu da i ne pričam. Tu bi samo moglo statistički eventualno da se izvuče verovatnoća nakon ogromnog broja pokušaja. A i to bi bio kurac jer u slučaju istih loptica, raspodela bi bila prilično ravnomerna.
Takođe, velika bi verovatnoća bila da bi takav genijalac uspeo u životu mnogo pre nego što bi došao u Narodnu lutriju Srbije. Tipa, bavio bi se negde preko ozbiljnim naučnim radom za koji bi bio debelo plaćen, i isto tako bi bio preozbiljan kandidat za nekog Nobela ili kurce palce.

Fora sa težinom loptica sigurno nije, jer je poznat slučaj tri šestice valjda u Čikagu ili tako negde, gde su, koliko ja znam, izvlačili loptice iz tri bubnja (u svakom bubnju su bili brojevi od 1-9). Lakše su bile sve četvorke i šestice. Oni koji su organizovali lutriju su uplatili kombinacije 444, 446, 464, 466, 644, 646, 664, 666, i iskočile su tri šestice. Tačnije, bila bi sramota da u vreme ove tehnologije prave tako providnu foru. Druga stvar, u tom slučaju, verovatnoća da bi 21 bio sledeća loptica bi bila 1/3 (jer imamo još tri lakše loptice). Što je ok. Samo ne verujem da bi iko iz režije znao za to da je taj tip nameštanja, ili neki sličan. Jer bi to otvaralo mnogo prostora za probleme organizatorima same prevare. I samim tim ne bi došlo do ovakve greške.

Mnogo su bile češće malverzacije tipa uplate nakon izvlačenja i slično. A kako namestiti kombinaciju koja nije ponuđena, jebem li ga, magnet i elektricitet bi napravili haos i to bi bilo vidljivo verovatno i lako bi se proverilo.

Ono kako testiraju bubnjeve i slična sranja za lutriju je ubace loptice unutra, ako ista loptica izađe 4-5 puta za redom menjaju se. Sad ti razmisli koliko načina za prevaru tu može da se smisli, najbliži realnosti je po mom mišljenju "pristrasna" komisija i emisija snimljena ranije. U tom slučaju, režija unapred zna brojeve, jer je i sama umešana. E sad, ako me pitaš što se grafika radi u vreme emitovanja u tom slučaju, to ne bih znao.

I ne lupajte gluposti, neko ko hoće da namešta sigurno neće nameštati i redosled po kom će loptice iskakati jer taj redosled nije bitan. Tako da je verovatno emisija snimana ranije, a grafika rađena u vreme emitovanja. Šta ga znam. Da voditeljka nije dobra pička, ne bi onaj ko radi grafiku bio dekoncentrisan i uneo no no vrednosti.

Inače, Bugari su imali istu dobitnu kombinaciju dve nedelje za redom. :D

ne slusajte remea on je iz istog bubnja ko i oni, masonskog