Prijava

Verovatnoća da od preostalih brojeva izađe 21 je oko 3% , ali se na tu verovatnoću dodaje verovatnoća da taj operater uopšte pogreši sa unosom (ne dešava se ni to svaki dan jbg), da budu dva slična broja za redom koji mogu da se pomešaju i treba da se posmatra ceo slučaj kroz verovatnoću i svi elementi dodaju u tu jednačinu, a to onda pada mnogo ispod 3%.

verovatnoca da u direktnom prenosu operater pogresi i izbaci na ekranu jedan broj vise, u ovom slucaju 21, i da bas sledeca kugla izadje sa br.21 je 0.a sta je sa greskom zirija.voditeljka je rekla da je izaslo 4 br, na ekranu je stajalo 5 br. onda je ziri ispravio da je izvuceno 5 br.sto su je ispravljali?pa oni sede u studiju videli su da je izvuceno 4 kuglice a ispravljaju voditeljku da ih je izvuceno 5.glupo je i raspravljati o nekim verovatnocama da nije namesteno.

hahahaha ko je bio reko na temi da sto posto spremaju da prodaju lutriju strancima pa ovako obaraju cenu, cini mi se da sam bas ja to napisao al nebitno.....evo sad reklama za neke novine na tv i citaju naslovnu stranu i kazu ''odluceno, lutrija ce biti prodata strancima''

Petar Pan Pezo$

hahahaha ko je bio reko na temi da sto posto spremaju da prodaju lutriju strancima pa ovako obaraju cenu, cini mi se da sam bas ja to napisao al nebitno.....evo sad reklama za neke novine na tv i citaju naslovnu stranu i kazu ''odluceno, lutrija ce biti prodata strancima''

Boxer

Sve se to smišljeno radi. Naravno da je svaka lutrija nameštena i nisu oni glupi da tako "slučajno" pogreše. Više od godinu dana se sprema privatizacija Državne lutrije Srbije, kupac se već zna, a to je M. Kirbi, ambasador znate već koje države. Bio je potreban neki skandal da se obori ugled, a samim tim i cena firme koja se kupuje. Sad će da naprave istragu i naravno ustanoviće da rukovodstvo lutrije nije adekvatno, da se loše posluje, da imaju gubitke itd . pa ajmo na doboš.

E EVE TI GA KURAC BOHOR PRORIČE

Zbog ovog namernog uništavanja narodnih para neko treba pare da dobije.

STRANCI NE NAMEŠTAJU SAMO SRBIN GOWNO

autor boher za koga radis

Ako bude licitacije pokretne imovine onda bih ja uplatio depozit za voditeljku.

e čuj oštećena kuglica hahahahaha

Stara priča. Isti scenario se primenjuje kada god se planira prodaja nekog javnog preduzeća. Obrazac je uvrk, ali uvek isti- ili se preduzeće u medijima predstavlja kao gubitaš, bez obzira na realno stanje, ili se izrežira neka skandalozna afera, i obavezno u čitavoj priči, oštećeni moraju da budu poreski obveznici, odnosno građani, odnosno vi i ja, kako bi se navukao gnev mase na preduzeće predviđeno za prodaju, i tako se oni em opravdaju, em još i dobiju podršku za privatizovanje. S tim da su ovaj put malo požurili, odmah sutradan najavili prodaju, ono, jest da je odavno isplanirana, ali mogli su da se strpe bar još neki dan, da ne bi bilo OVOLIKO očigledno.. Spremajte usrane motke polako

Tito pravio, Sloba čuvao, ovi prodaju.. Vredni deda, neambiciozni otac i bahati sin raspikuća, eto tako ja vidim privrednu istoriju ove zemlje u zadnjih 70 godina

Jebo te Tito u šupak.
zlotvor koji je mučio ljudi i zadužio nas toliko da se nikad nećemo oporaviti.

Gowance malo nemash ti pojma o zhiwotu

Ni održavati ne mogu ono što je Tito napravio. Nekada se prugom Beograd - Bar saobraćalo sa 80, pa i do 100 km/h a sada?

Sada se klackaš nekih par dana. Kubanski ritam života

Jel sinoc bila emisija?

BOBO ROCCO
Tito pravio, Sloba čuvao, ovi prodaju.. Vredni deda, neambiciozni otac i bahati sin raspikuća, eto tako ja vidim privrednu istoriju ove zemlje u zadnjih 70 godina