Prijava

Istok Pavlovic
4 hrs · Belgrade ·
Verujem da u Lutriji Srbije postoje razne mutljavine, ali ova teorija zavere o broju 21 je glupost u rangu kemtrejlsa i haarp-a. Sve i da je neko našao način da "našteluje" LOTO tako da izlaze samo određene loptice, zašto bi taj neko unapred dao spisak liku u režiji, koji ionako samo ispisuje izvučene brojeve, koji god da su??????
Kad god se u medijima desi događaj sa malom verovatnoćom (u ovom slučaju 1:36), masa uvek odreaguje isto - ili je to neka zavera, ili Bog kažnjava tamo nekog što nas je bombardovao, ili je to Jungov sinhronicitet... sve je moguće, samo nije moguće da se nešto desilo slučajno.
Svakog dana hiljade ljudi na ruletima širom sveta stave pare na jedan broj i dobiju - verovatnoća je ista. Jesu li svi oni u dilu sa krupijeom, jesu li svi oni instalirali magnete u rulet ili imaju lasere u telefonima?
Zašto se desio ovaj haos, po mom mišljenju: U Srbiji je veoma snažan kult lopovluka i krađe u državnim firmama, i svaki događaj koji bi mogao da se uklopi u tu ideju biva jednoglasno prihvaćen od strane naroda bez razmišljanja.
NAJREĐI su ljudi koji mogu hladne glave, sa osmehom, da konstatuju da se nešto desilo slučajno, i da zaborave na to istog trenutka, dok masa nastavlja da kuje teorije zavere. Iz mog iskustva, takvi ljudi su najinteligentniji i najuspešniji. I oduvek sam samo takve ljude želeo da pratim i da od njih učim.
P.S. Igre na sreću su zlo, a pogotovo LOTO. Užasno gubljenje vremena i ispiranje mozga lažnom nadom. Nikada ne bih igrao tu glupost, bila ona nameštena ili ne.

interesantno razmišljanje

Napokon jedno normalno razmisljanje

Mada opet velika sansa da je namerno odradjeno, sto je objasnio box gore

A i vi ste u kurcu kad vam jebeni istok ima dobro mišljenje lolo

AXaxaxaxax ovo što kae Dule

PRAVIĆETE VI MENE OD BLATA PIČKA VAM MATERTINA

хахахаха у ком смо курцу кад је бох изобјашњавао

MRŠ I TI MISIJO SAM DA SMO DRUGOVI

DA ME POLJUBIIiIIIiI

волим ја тебе брт само сам реалан

од када си се ти уопште заинтересовао за државне пљачке и срања

Pogađa me sve ovo jbg

од када си се ти уопште заинтересовао за државне пљачке и срања

Brine ga konkurencija lololo

Izvalio me Gonzara lolo

лако је њему, он дуго није био ту. око годину дана, чини ми се