Prijava

http://www.sportskacentrala.com/fudbal/reprezentacija/srbija/pazova/starnike4.jpg

Drugovi novinari, pa došao je red da i oni meni malo pomognu za onog koga ja volim.

AHAHAHAHAHHA JA METUO I U OMILJENE
ODABIRAJTE NEMOJ DA STE GOVVNA

Moram da podsetim svoje fudbalske prijatelje a posebno jednog kojeg necu imenovati jer znam da ce se prepoznati. Vecerasnji ples fudbalera Vojvodine na tepihu torinskog stadiona i impresivna pobeda nad Sampdorijom od 4-0 podsetise me na izreceno misljenje ali i negiranje mog prijatelja. Komentarisuci utakmicu Mladenovca i Banata rekao sam da je Ognjen Ozegovic buducnost evropskog fudbala dok je moj prijatelj tvrdoglavo odgovorio :" Ma, kakvi...Limitirano je to.. "Isto sam mislio i o Stanisavljevicu dok je igrao za Donji Srem ili za Jovicu Vasilica dok je branio boje kraljevacke Sloge.. Ljudi , ove koje je Vojvodina veceras "ubila" potrosili su u minulom prelaznom roku 23 milona na pojacanja.

Hahahaha znaci dobro sam cuo

Lazo Bakmaz: Zenga je izgubio od Vojvodine vodeći C Zvezdu pre tačno deceniju tamo negde 95-96 :)))))! Car!

beograd na vodi
vojvodina vodi

Namestice kao sa Vaducom.
Bice 5:0 ako ne i vise

rasni ne baksuziraj jbt

beograd na vodi
vojvodina vodi

hahahahhahahahahahahha

BIĆE GUSTO
BIĆE 0:3

Jedem luka i slanine navijac sam vojvodine.

LIMAN JE NAS!
BEOGRAD SMRDI

ovaj Stanisavljevic paklen igrac. svaka cast slaninarima.

AKO SU NJIHOVI IGRAČI ĆURANI KOJI NADIMAK VAMA DATI?

Шта ли би тек Сампдорији урадио Радник из Сурдулице? Лололо
Ја не памтим да је неки наш клуб овако понизио било који од ових из првих 5 најјачих лига Европе.

Prvi put odigraš na Sampdoriju u životu i ona izgubi od jebenih paprikara, jebeš ti ovaj život