Prijava

Red je da se obeleži godišnjica stradanja krajiških Srba u ustaškom pogromu.. Da li je po vama Oluja genocid, ili pak legitimna vojna akcija jedne države sa ciljem odbrane njezinog suvereniteta i teritorijalnog integriteta?

Ladno Duda recituje stihove na ovoj manifestaciji, jebotelebac hahaahha
http://www.atvbl.com/wp-content/uploads/2015/03/Duda-17-em-NV.jpg

da vidim dal ce komad1974 da dodje sad da kaze da je oluja genocid isto ko sto je kenjala za srebrenicu. Ako ne uradi to isterati je sa sajta govnjivom motkom

nedostatak istorije često podstiče ljude ka zločinu. to je sve što bih imao da kažem.

Klasično etničko čišćenje.

U oliju je stradalo više nego u Srebrenici.

Олуја је највећи војни успех КрвАдске и њених КрвАда. Неко има Бородинску битку, неко битку код Орелана, неко Косовску, а Крвади имају Олују и Бљесак.

Потпуно су оправдали натпис на гробу из Магденбурга - "Сачувај нас Боже, куге, глади и Кроата".

Samo smo mi sami sebe zajebali sto nije bilo borbe. Što je povučena vojska.

sada imamo tebe rasni, nema razloga za brigu!

joj znate onaj vic kao sretnu se srbin hrvat i bosanac
i kao ko je mudo u nekom sportu
i krene srbin da kenja o košarci i odbojci
musliman se seti edina džeka i ovih novopazaraca
a rvat kaže kako imaju dobru invalidsku ekipu u fudbalu
a srbin ga pita

a srbin ga pita

Dje ti Andjelina?

ААХААХАХАХА КОИ ВИЦ!

Gledam danas ove na vlasti u Indjijskoj djungli kako se čepulje Tomi.

https://www.youtube.com/watch?v=RHGSQLb2R84

Ladno kad sam video voidteljku mislio sam da je nekadašnja Noćna smena uključena u program.

Nemam ništa protiv crkve, ali mislim da je pametnije da su udarili temelj za neku fabriku, za budućnost.

интересантно би било да су се сусрели у полуфиналу светског првенства у ватерполу србија и хрватска пошто би се то одиграло сутра. ТО БИ БИО ПРАВИ СПЕКТАКЛ

Zašto se ljudi lože da se nekome svetimo putem sporta?
Osveta znači proterati 220 000 i ubiti 2000

Zamisli koliko bi se buke diglo da mi sa punim pravom pogubimo Balaševića na trgu novosadskom? A kamoli da proteramo 200 000 nekih daunovaca tipa mađara ili hrvata...