Prijava

Glavni krivac seljacizacije Srbije. Kad mu je tako idilichno po tim njegovim selendrama, shto ne ode da zhivi tamo? Nego mi truje ovde omladinu. Jesu li ono vrednosti koje treba da se propagiraju i to u udarnom terminu nacionalne televizije?

OcHISTIMO BEOGRAD!!!

RADOSHE BAJIcU, NAPOLJE IZ PRESTONIcE I PRODAJ SVOJU PRIcHU TAMO NEKOM U MEDVEDJU, A NAS KULTURNE LJUDE OSTAVI NA MIRU!!!

Sta imas protiv nas sa Morave?

Nemam nishta dok ste na moravi.
I dok nalazite za shodno da ochistite one gumene opanke pune blata kad ulazite u civilizaiju

Jel mozes da budes malo kulturniji?

hahahhahahahaaha
ti se zayeahbavash vidim.
ili si stvarno sa morave

Odlična tema brt, može lock.

mozhemo da skupljamo potpise za proterivanje one seljachine iz beograda. A kako vidim i deca su mu ovde!

Ko je ZA, da ga upishem na prvi post

Ne. Kao sto vidis kulturna sam, pismena i dokazano doprinosim zajednici.
Sta si ti uradio danas sem sto si upravo uvredio ljude, seljake i paore, od kojih ti npr.mama kupuje na pijaci da ti spremi papaju sa sosom od muskatnog orascica, noblesu jedan?

Dete, siguran sam da nisi razumela nishta.
Nemam ja nishta protiv tih ljudi koji dodju na Zeleni Venac da prodaju sir, pa se onda vrate u selendru iz koje su doshli. Smeta mi kad mi se neko od njih doseli vrata pored, a ima manire kao Radosh Bajic i stalno kuka kako je kod njega u rodnom kraju lepo, kako su svi ludi, a mi smo rodjeni beogradjani dosadni.

E, pa izvolte nazad u Medvedju kad je vec tako.

Zajebava se vo. On je seljacina kakav beogradjanin. Njegovi su iz mojkovca

Ahahaahahahaha

lolololololololololol

ne

Roki, pushi kurastavatz. Shta ti radish u BG? Idi u Jagodinu!

Bebo,idi malo do Knina i urlaj tamo uz Tompsona kad ti smeta sopstveni narod.
Jedu mi govna od izraza Rodjeni Beogradjani. Koliko govana od ljudi upoznah u Bg-u koji su te sorte, isto toliko i divnih predivnih ljudi, za jednog sam se i udala.
I bravo za tebe sto ne poznajes sta je nostalgija, kolko god da je selo, kolko god da je poluprazno i kolko god da volis Beograd kao ja. Kucni prag je najmiliji, gde god da si i kolko god da ti je bolje negde drugde.

Batine koje sam dobio u kupusu me nisu ubile, a kao što narod kaže - što te ne ubije, to te ojača. Zato sam ovde jak kao bik i luđi nego ikad. Imate sve razloge da me se plašite.

KASNI EDIT: MUUUUUUUUUUUUUUUU

Okle njiva s kupusom u sred Beograda, okle?

banini moj si beograd našla opancima da blatiš
mrš

Shto ti svog dragog muzha nisi pozvala u svoje selo kad je tamo najlepshe nego ste ovde?

Jer su se govanca mala ko ti i ovaj Era nakotila pa da vadimo prosek. Eto samo zato.