Prijava

Secate li se onih slatkih stapica sto je proizvodilo Takovo davno..licili su na tanak kurac pun govana..

takav im je bio i ukus

хахах јесте

to onaj topljeni secer?

a taj
ahahaha pa i lici

штапићи су иначе најгоре оно говно за сиротињу, нешто најговнавије после домаћица кекса и ноблица

они са кикирикијем једини ваљају курцу

Dobri su za umočiti u ojrokrem

Najjači slotkiš je galeb keks jebeni, i oni čokoladni čmarni kolutići meščini štark i oni američki kukis proizvođača vitaminka prilep il tako neki sirotinjski grad u makedoniji jebem ti sunce za marku dobiješ pola kile keksa, usereš se od slatkog

Pre dve godine šetam sa ribom i uđem u jebeni supermarket da uzmem nešto slatko. Ona fazon neće ništa, reko dobro, maznem veću teglicu nutele i dve krem banane. Stučem ja tu nutelu đuture bez hleba i uzmem i te dve bananice. Nikada bliže smrti nisam bio.

istina

ima i onih ljudi sto se dave onim stapicima sa pesto kila susama na njima neki turski

fora kupe pakovanje brate sa susamom su, otvore, kad ono sav susam spao sa stapica i oni se tripuju nesto, naginju kesicu
nelol

штапићи у крем омг како најнтиз осип сам добио омг

једино што у србији ваља од тих слатких зајебанција је киди онај плави и крем бананица

и они курчићи од желеа, зеко и те сличне пичке материне

ja se trenutno stalno davim onim medenim srculencima iz takova na vaganje
nesto mi dobro sjednu

samo što nisu bile sa rumom, nego sa lešnikom

I rum kasato je bog, ostalo mi iz djetinjstva da je vrh iako je govno mamumujebem

rum pločice na rinfuz u svislijon slatkoj kući pazarim

onaj pijani guslar na slici bez noge