Prijava

10m funti godišnje. Sitnica. A ova sezona je već bačena, tako da DO JAJA POSAO!

A i ja pričam nešto MANČI sedi Van Gal na klupi JEBEMLI MU MAMU DA MU JEBEM JA! Da se razumemo, nije to (samo) zbog debakla protiv Arse, nego što igraju fudbal na nivou Intera iz prošle (prošlih) sezona.

Сад видим да је Би-Би-Си објавио, значи ипак се може рећи да јесте званично. Ако он ништа не промени, онда стварно не знам... Добро је што нико није стартовао претерано добро, па први на табели има прихватљивих 6 бодова више. Мислим да је океј очекивати борбу за топ 4 за почетак.

Pazi, meni bi bilo drago da Liv stane na noge, da se vrati gde pripada...

...u vrh, odmah iza Manče.

Šta ti je pas kriv Dionysio?

Ako ne bude imao slobodu u menadžerskom radu, ne znam šta će uspeti. ALi valjda on ne bi došao da mu to nije garantovano.

Treba mu 5god da izgradi normalnu ekipu, ali nikada nece moci da izbaci taj gubitnicki mentalitet iz njihovih glava, jos sve smrdi na dzerarda

Navijači Liverpula me, u vezi Klopa, podsećaju na navijače institucije prošle sezone kad su čekali Saloa i pleja. Sa i bez brata Jirgena na klupi Liverpul sa ovom ekipom ne ide dalje od 6. mesta. Mark maj vrds.

Armine Darline, dokle ta mrznja prema legendi engleskog i europskog fudbala, fakat vise..

Fadjo, pa ne ide dalje od 6og mesta samo zbog ocajne odbrane, Saho, Lovren pa i Minjole su igraci za VBA, QPR ili tako neki Fulam tim..

ja navijam za onog ko je prvi
čim izgube prvo mjesto, navijam za tu drugu ekipu koja ih je zamjenila
svaki put moj omiljeni tim osvoji premier ligu
nema mi ravnog niđe sig

Brate on je geret beri nivo, samo sto beri ima vise nastupa, a dzerard malo vise asistencija i golova zato sto je dao 70 penala jbg

Da, od 120 golova 70 iz penala..A Runi? Cutimo a, pa da naravno, pokrio si se dzemperom preko glave i sad kao ne znas o cemu pricam..

Beri jedino ima vise zutih kartona, mada respekt za broj nastupa u Premijer ligi, top 5

Eventualno legenda na nivou agbonlahora, vecito u klubu kapiten nas :/

Фађо, па и није баш иста ситуација, Партизан се у том тренутку борио да настави низ, а Ливерпул чека 25 година на лигу. Ја мислим да постоје солидне шансе да заврши већ ове године у топ 4, али мислим да неће бити катастрофа, чак и ако не успе одмах у првој сезони. Мени нпр. више ово Арминово:

Treba mu 5god da izgradi normalnu ekipu, ali nikada nece moci da izbaci taj gubitnicki mentalitet iz njihovih glava, jos sve smrdi na dzerarda

личи на гробаре који су понављали како Звезди није довољно да има два пута јачи тим, него мора да буде 5 пута јача да би скинули са себе губитничку ауру (не могу сад да се сетим боље речи од ове лол).

Hahahha jbg samo realno!

Ali ne ozbiljno, ne vidim kkao mozete u top4, ko ce da bude ispod siti celzi arsenal junajted? Cak mozda budete ispod totnama i sautentona

Челзи је иначе фантастично стартовао шпа је аутоматски у топ 4. Палата до титуле.

Видећемо шта ће бити.

4 manje od liverpula, 8 od arsenala i junateda stize se to za cas, mada bih voleo da ostanu na dnu cigani

Била је јака она сезона кад је Ливерпул био на првом месту доста дуго, чак и пред крај, Суки убија. И онда ''слип'', Палас, плакање, оде све у курац. Тада сам навијао да не узме Ливерпул титулу јер сам осечао да то није у реду хаахха