Prijava

Šta ćeš da radiš za 10 god brt?

Da nije kakva bolest brt :((

Pevacete nazalost nema vise druga mog, moga armina jedinog :\ sad se kajete za sve, ali reci su vec ostavile oziljak, neka vam je na casr, moj oprost imate

Znam ja šta je u pitanju. Pošto se zoveš Armin, dakle, muslidža si, planiraš da se priključiš ISIS-u i vozdigneš sebe i još nekoliko nevinih u vazduh.
http://replygif.net/i/104.gif

srecan rodjendan legendi
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/05/15/article-0-19B130CB000005DC-971_634x415.jpg

"Ne živim ja san nego svoje ambicije i ciljeve. San sam proživeo na 'Old Traffordu'. Nisam kao klinac sanjao dres Barselone ili Reala već dres Junajteda, kapitensku traku na ruci i gol Liverpulu! I sve sam to ostvario... Jedino što nisam, a o čemu sam kao klinac maštao u Madeiri, bilo je da posle pogotka protiv luzerpula otrčim na Aleks Ferguson tribinu i - ne vratim se na teren. Ali, da ponovim, Junajted je san, a Real je dokazivanje, profesionalizam..."

31 godinu puni, kako leti vreme.

ArminVanBuuren
sto tako pricas jebote

losa sam osoba :(
jos se nije ni rasplinuo ko svet,a vec je bog otac.
kada sam bio klinac gledao sam kako osmanovic lomi kicmu vidicu i daje gol,pa nisam pomislio da ce osman biti badjo,a vidara kurac.
iz prostog razloga jer je vidara bio mlad.kada bi se takva prorocanstva pravila,upoedjivali igraci posle par dobrih tekmi,perica je trebao da bude svi ronaldoi u jednom.

JE*EM MATER SVIM IGRAČIMA ČELZIJA
JEDINO ONAJ CRNI KOSATI NA SLOVO V VREDI, A OSTALI SU GAMAD

LESTER SE NE ZAJEBAVA!!!1 Nisam očekivao ovakvo karanje, da budem iskren nisam očekivao pobedu Lestera uopšte. Ubiše ih u pojam.

а фуј матори јебем ти агуеро мајку, игро сам 2&2-3...

Пхех, ја гг џд

Tu dolazi do izražaja koliki je Šomi doktor a David nub

а то су нубовске квотице, ово 9 јбт

Care bila ti je mala čista dvojka?

јес јбг, а могло је лагано, агуеро је дао гол после нубарског поклона од корнера шмајхела, значи јебем им матер

каква смо убога сиротиња тих 5 иљада би ми легло ко не знам шта

tako je i mene čezi sjebao za 8000, a još igram x2 2+, pa očekujem 1:1 barem kad ono 0:0 ahahha a je*em ti lebac
prvi put sam se iznervirao otkad igram kladžu