Prijava

Gvardiola hoće da dovede Gundogana. Ne nema već pun kurac vrhunskih vezista. Pa jebeni Sterling mu duva klupu. Kolko mi ide na kurac ćelavi prepotenko (ciganski, ne domaći).

Zena brt. Imaju decu, slozan brak, blagostanje...

Dionsio, ako mislis da Gundogan i Sterling igraju istu poziciju molim te udalji se sa teme

Kako majku mu, zar nisu centarhalfovi obojica?

Idukurac i vukajlija i sve, danas svako može da sere, nema veze što ne konta poentu, aj nešto da kaže.

Sterling je ofanzivni krilni igrac a gundogan zadnji vezni. Centarhalf = stoper = odbrana. Bas nemas blage veze o fudbalu

danas svako može da sere

Dionysio

Gvardiola hoće da dovede Gundogana. Ne nema već pun kurac vrhunskih vezista. Pa jebeni Sterling mu duva klupu. Kolko mi ide na kurac ćelavi prepotenko (ciganski, ne domaći).

Има Јају коме је прошао зенит и кога је отерао из Барсе чак и кад је био добар и она два бразилска клона. Нормално да хоће да појача тај део тима с обзиром на буџет којим располаже.

to sto kazes.2 klona.
po meni siti igra los fudbal.treba im jos jedan napadac.klasicni napadac.boni se raspao tamo.onaj nigerijac je jos mlad.

Вест Хем довео неког задњег везног из Бундес лиге, кажу да је добар. Прочитао сам да Барса хоће Мату, мислим да би то легло свима, пошто капирам да га Мурињо опет не жели.

Био је ред да Енглези почну да доводе најбоље тренере, с обзиром на то да имају убедљиво највећу зараду. Баш ме занима ко ће кога доводити.

bio standardan tamo.valjda nesto i zna.
citao sam da ce murinjo prodati i matu i blinda.