Prijava

Da ako tako nastavi on i Aguero ce biti najskuplji igraci na fantaziju (:

Subotić čeka radnu dozvolu za prelazak u Midlzbro, Kante Kante u Čelsiju za 36.000.000 evra

Он баш и не испуњава те услове?

И шта се дешава са Игураином и Арсеналом, је л' стварно прелази или је већ престало да се прича о томе?

Стеван
И шта се дешава са Игураином и Арсеналом, је л' стварно прелази или је већ престало да се прича о томе?

Juče je bilo da ide u Juve...

Он баш и не испуњава те услове?

Odbili su ih prvi put, sad su se žalili

lester i vest hem hoce ben dzebera/jebera ili kako se vec cita.nisam cuo za ckodea,al po statistici zna sutati lumbalo i ne kosta mnogo.10 milja.

Grujić ga ponovo zavukao, jedva čekam da ga gledam u PL, valjda neće grejati klupu.

Форум пропо, неће нико ни нову тему за ПЛ да отвори....

"Čujem sa svih strana da je dolazak Pola Pogbe preskup, samo ne znam kako kada će samo prodaja mog dresa povratiti taj novac", rekao je Zlatan.

BOG!

manc doveo iz viljareala stopera.nisam cuo za lika.baili.igrao standardno u vilji i deluje mi ko standardni crnac stoper.jak ko konj i trcace ko pas.
nisam upratio da li je iko to pomenuo...

http://www.transfermarkt.com/statistik/sommertransfers - Kolko Hulka bole jaja. Sprdao se u Rusiji za velike pare, sad će se u Kini tek sprdati i to za još veće pare.

a porto ga doveo onomad za tepsiju ribe...
edit:sa njim u sangaju i dario konka.
kada je prvi put bio u kini,placali ga mnogo.medju top 5 najplacenijih u svetu tada...

За 19 милиона евра га је Порто довео, пише на Трансфермаркту....

to je tada vec i bila cena.sada bi se moglo reci da je tepsija ribe za nekog ozbiljnog igraca.
ja sto sam citao,pise da su za pola prava na njega dali 5,5 miliona.nisam sa nekom paznjom bas procitao,al pise na par mesta kako porto za malo para dovodi igrace,pa ih prodaje za vise.izmedju ostalog i hulk se pominje.od nekog urugvajskog tima u kojem nije igrao su ga kupili do pola.sve u svemu,zaradili su.

Nema šta da piše ili ne piše, porto dovodi igrače na kojima može da se zaradi u budućnosti, fazon tri puta uloženo da uzmu, a nije baš da za siću dovode. Nije im ni važno koliko će ga platiti (logično, draže im je manje), nego koliko će moći uzeti na njemu. Hulk je valjda najskuplje plaćen, tako nekih 20m, i Žao Mutinja iz Sportinga sećam se da su isto besno platili (besno za te godine).

Ali posle uvalja iste te igrače po X puta većoj ceni.

Hulk je u zenitu bio jebena mašina.

Zenitu karijere ne u klubu Zenit