Prijava

Је л' гледао неко Њукасл - Челзи, како је играо Митровић?

Aplaudirali mu kad je izlazio, al nije nesto odigro.

Izuo Kejhila. ALI BUKVALNO.
Ocekujem da krene sa golovima od sl kola (ne znam protiv koga igraju sl kolo mozda ne bas od sl kola ali svakako da krene polako s golovima).

Išutirali ga ovi naši, prvo Matić u glavu pa kasnije Bane u rebra.

И ја нешто контам да је време да почне да погађа. Гостују Ситију следеће коло, а онда имају низ лакших противника. Фала на одговорима.

Koliko sam video na meču, pokušali su cigani da ga isprovociraju uključujući Matića i Ivanovića, dečko svaki put kad napravi faul bilo kakav diže ruku ko da košarku igra.
Odmah se sklanja i ne priča sa sudijom. U jednom trenutku je prikazan neki čikica, haman da je psiholog, dole je pisao neki konsalting. Komentator reče da ga je Meklaren doveo da urazumi igrače. Mitrovića jeste, krivo mi je samo što ne pobediše...

Uhuhu kakvo pišanje po londonskoj sirotinji.

JEBEM IM MAJKU MRTVU
NIKAD NE IGRAJTE NA CELZI
MURINJO PEDER

Mislio sma igraju ko picke mora ih krenuti
Pu mamu im jebem gnjilu

Ladno je Murinjo ubacio Matića na poluvremenu i onda ga zamenio posle pola sata, koji nelol. Kao Matić mu je kriv što ima najgoru odbranu u ligi.

Murinko je puko, gubi tlo pod nogama, nervoza ga hvata, ostace bez posla

a realno moraš da budeš obješeno mudo od lika da se vratiš u klub iz koga si jednom otjeran... da se gazda ili kako se to kod nas kaže uprava promijenila, pa ajde de

jel jos nekom bane ivanovic deluje kao govno od coveka

Jebu pederi ne vade!!

Ahahahh druzite se sa Arminom jos malo, nece ga biti jedno pola godine posle ove penetracije.

sto je ovo za ime svetoga vasilija