Prijava

bohore geju za tebe imam samo empatiju, sad sam skapirao shta se radi i jako mi puca kurchina za tvoja licna iskustva i probleme, zbog cega crni humor i rak ne treba da postane tabu tema jer cesh se ti pronaci kao mali debilko, jecaj i pati u svojim shizofrenicnim problemima

Alo, Goku, koji se pokretanjem tema koje su TABU samo u tvojoj glavi, pretvaraš u životinju, sad ću da ti pojasnim, lagano kao malom detetu, jer takav utisak odaješ vređajući na najklinačkiji način, skote konzervirani, i radiću to načinom koji priliči za tvoj mozak

PARADIGMA:

Ti ne voliš pesmu ''A''. Pesma ''A'' te podseća na ružan period tvog života. Ne možeš da je podneseš. Ja ću da okačim pesmu ''A'' na temu šta slušate trenutačno. Tebe će pesma ''A'' da podseti na period sa kojim ne možeš da se pomiriš. Pokrenuće u tebi lavinu emocija. Nećeš se obuzdati. I što je najmaloumnije, kao najveći pokazatelj tvoje ograničenosti, ti ćes dati sebi za pravo i opravdavaćes svoj postupak - zahtevaćeš da se ja solidarišem tobom. Što je samo stvar moje dobre volje, koju za tebe nemam, jer radije bih da se ti oslobodiš svojih frustracija i ne pronalaziš sebe tamo gde ti nije mesto.

I brisanje teme je potpuna nebuloza, jer tvoje postojanje je bez značaja kako za ovaj sajt tako i za ljude u tvom rl-u. Razmisli o tome, i sam ćeš shvatiti da je mizeran tvoj doprinos. Skote. Da se zbog tebe jednog beznačajnog briše tema jer si se pronašao kao malo dete. Koliko si neiteligentan samo. Inteligencija po teoriji ''sposobnost da se snalazis u novim, nepoznatim situacijama'' , ti nisi uspeo, degenko, da se obuzdaš. Skote ogorčeni. Još jednom ti kažem - pati i jecaj u svojim frustracijama, kojih se nikad nećeš osloboditi.

░░░░░░░░░░░░░░░▄▀▄░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░▄▀░░░▀▄░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░▄▀░░░░▄▀█░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░▄▀░░░░▄▀░▄▀░▄▀▄░░░░░░░░░ ░░░░░░░▄▀░░░░▄▀░▄▀░▄▀░░░▀▄░░░░░░░ ░░░░░░░█▀▄░░░░▀█░▄▀░░░░░░░▀▄░░░░░ ░░░▄▀▄░▀▄░▀▄░░░░▀░░░░▄█▄░░░░▀▄░░░ ░▄▀░░░▀▄░▀▄░▀▄░░░░░▄▀░█░▀▄░░░░▀▄░ ░█▀▄░░░░▀▄░█▀░░░░░░░▀█░▀▄░▀▄░▄▀█░ ░▀▄░▀▄░░░░▀░░░░▄█▄░░░░▀▄░▀▄░█░▄▀░ ░░░▀▄░▀▄░░░░░▄▀░█░▀▄░░░░▀▄░▀█▀░░░ ░░░░░▀▄░▀▄░▄▀░▄▀░█▀░░░░▄▀█░░░░░░░ ░░░░░░░▀▄░█░▄▀░▄▀░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░ ░░░░░░░░░▀█▀░▄▀░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░█▀▄░▄▀░▄▀░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░▀▄░█░▄▀░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░░░░░░░░░▀█▀░░░░░░░░░░░░░░░

http://i.imgur.com/wrMp3jx.png

Powered by shomijeve slike i eruovi prijedlozi

Исти онај баја са Аудиције што је пуштао звук ФАПа 13.

To, uvijek pomiješam ovu dvojicu. :-)

Шоми + крле = Шоле, Крми

oplako sam temu haahahhaaha

Jedna od jačih tema, zab sam skroz za nju.

ova tema uz pocivaj u miru mirisni andjele objasnjavaju