Prijava

Dobro me.podjesti
Odoh skinuzi batlfild i kol of djuti

Sačekaj onu igricu immigrate to Europe.

Inače ono dvoje od 13 i 17 godina kao imigranti iz Irana su pobeda dana.

Kakvo je stanje na granici je li bio ko

vraćam se sa granice, u putu sam

pišem kad dođem

Srbija će vrlo brzo osetiti popuštanje pritiska izbeglica
EU dogovorila sa Turskom da zatvori granicu i da preuzimaju "odredjen broj" direktno iz Turske u zemlje EU koje ih prime.
Biće uz pomoć EU izgradjeno i nekoliko kampova u Turskoj sa kapacitetom oko 2miliona
Nakon ovog dogovora svi brodovi, čamci, kamioni i sl će biti vraćani u Tursku

A Saudijsko Arabijske dzamije u Mesopotamiji? Puj pike ne vazi? :(

To za Tursku mi je malo verovatno. Ne verujem da Turci mogu da izdrže još ovoliko izbeglica.
Morali bi da hrane 4 miliona ljudi a to je previše. Jedino ako im obećaju nešto tipa članstvo u EU.

stratimir

To za Tursku mi je malo verovatno. Ne verujem da Turci mogu da izdrže još ovoliko izbeglica.
Morali bi da hrane 4 miliona ljudi a to je previše. Jedino ako im obećaju nešto tipa članstvo u EU.

Ne priča se o novim nego smeštaj za 2miliona
Erdogan hoće ali u Siriji hahahah
Hoće da taj kamp bude na teritoriji koju drže Kurdi u Siriji pa čak "nudi" 3200 kv/km
Pazi u tudjoj zemlji nudiš nešto!?!?!
Zato ide sad u EU da potpiše kako bi dobio pare za kampove
The Financial Times čak navodi i verovatnu cifru 250miliona Evra
A Merkelova pritisnuta padom popularnosti vidi u tome jedini izlaz pa će izgleda Kurdi opet najebati

Kurdi u kojem god ratu učestvuju najebu.
LOL znači Turci misle i ovih 2m što je kod njih da pošalju Kurdima.
Nerealna situacija.

TANJUG
"ANKARA - Neidentifikovani MIG-29 presretao je i ometao u letu dva turska borbena aviona F-16, dan pošto je ruski vojni avion povredio vazdušni prostor Turske, saopštila je danas vojska.
U saopštenju se navodi da je avion MIG-29, iz za sada nepoznate zemlje, pet minuta i 40 sekundi ometao let dva turska aviona F-16 i dodaje da se incident dogodio juče."

Sirija, Irak i Iran imaju 29ke
Zanimljivo da Turci nisu prepoznali za skoro 6 minuta čiji je avion?!?!
Ili Rusi šalju svima unaokolo akumulatore ubrzano ili Erdogan krenuo u drugi krug predizbornog dizanja tenzije