Prijava

ko će vama da plaća penzije kad omatorite

Ovde ti je suštinska greška. Naša Vlada je predvidela taj problem i ustanovila da je najbolje rešenje već implementirano - oni par ljudi koji dočekaju penziju mogu lako biti servisirani, ostali ćemo pomreti pre penzije.

Cik, ovo možeš da klopaš kod mene kad naletiš, sestra i zet otvorili roštiljnicu :)

Srbija ima onaj fertiliti rejt 1,4 a Bosna 1,2.

Bez dva zarez nešto nema ništa. Samo uvoz.

Srbija ima onaj fertiliti rejt 1,4 a Bosna 1,2.

Ali zato mi imamo fatality rate barem 8,3 :)

Dionysio

Bata sale tražili te neki Indijci po gradu, kažu skršio si im American Dream, poturio im nešto da ih pootpuštaju na poslu, da bi zaposlio rodbinu iz Batočine, ja bih se pripazio. :o/

Jesu li bili leprozni? Ako jesu da odmascujem lako naoruzanje.

Ako ne računaš pripadnike drugih naroda i narodnosti :)

तुम मर हीरो रहे हैं

Valdemar
Bez dva zarez nešto nema ništa. Samo uvoz.

Uskoro će Asad i Rusi očistiti ona govna u Siriji pa neće imati razlog da ostanu nigde u EU
Karavan kreće u suprotnom smeru ;)

Rusi roknuli projektile iz Kaspijskog mora, koji su preleteli Iran i Irak i grunuli u Siriju...

https://cdn.rt.com/files/2015.10/original/561507c2c36188ef3a8b4573.jpg

Uskoro će Asad i Rusi očistiti ona govna u Siriji pa neće imati razlog da ostanu nigde u EU
Karavan kreće u suprotnom smeru ;)

Da, naravno. Svi će se vratiti i zbog čistog patriotizma početi ponovo da grade svoju zemlju od koje nije ostao kamen na kamenu.

Predlažem da gledate na te ljude kao na sebe kada bi ste se našli u istoj situaciji. Imao sam mnogo prijatelja patriota, koji su se kleli u srpstvo, bili velikosrbi, ili šešeljevci, a većina ih je na kraju pobegla, preko rođaka Đure i Pere, i to gde, pa naravno, u agresorske zemlje. Od mog društva, u Srbiji smo ostali samo mi koji se nismo kleli ni u šta, nego smo verovali u Srbiju, iskreno, i u zamisao da možemo da uradimo nešto u njoj. Sad, ko je glup, ne znam. Moguće da su ovi prvi pametni, a drugi glupi.

Mislim, da se tako izrazim, jedite govna svi koji hoćete da emigrirate, ili ste emigrirali, a prosipate mudrosti o emigraciji i njenim štetnim efektima.

Ja hoću da emigriram što toplo preporučujem svima i svugde. Naročito studentima. Problem je što sam predugo verovao u Srbiju pa sad ceo svet boli kurac za još jednog matorog prdonju.

Da, naravno. Svi će se vratiti i zbog čistog patriotizma početi ponovo da grade svoju zemlju od koje nije ostao kamen na kamenu.

HOĆE BITI OMLADINSKIH RADNIH AKCIJA? EH KOLIKO JE TU BOBA I MARIJA ZAČELO SVOJU LJUB000V!

Valdemar
Mislim, da se tako izrazim, jedite govna svi koji hoćete da emigrirate, ili ste emigrirali, a prosipate mudrosti o emigraciji i njenim štetnim efektima.

Eto ja u pečalbi, i prodajem ZNANJE, za debele pare, koje u Srbiji nije niko hteo
2X pokušavao da otvorim firmu u SRB i zaposlim ljude
Opštinska govna (svih partija) samo sa mitologijom rade
Nema posla ni za naše ljude
A ovi da ostanu kod nas?
Ja kod njih zato što oni nemaju pojma i ne trude se da nauče ništa
Šta da nam donesu ti sa B.Istoka sem islama?
Doktori su im školovani uglavnom kod nas ili Engleskoj
IT stručnjake nemaju, da kopaju po njivi neće, da beru maline neće
Da rade kao ŠTA?
Koji će nam ku...c?
Zarad političke korektnosti da primamo nove probleme?
Pa ni naš jug Srbije ih neće
Da nam STRUČNO objasne kako se lupa glavom ili dere u 4h ujutru?

To je to: "mi, Srbi - najbolji, najpametniji, svi ostali glupi". Takav stav je rame uz rame sa "mi, Srbi - najgori, sve govna i lopovi, vidi kako oni tamo na zapadu sve umeju". Moram reći da su grupacije koje zagovaraju oba stava rak rana ove nacije. Jebem vas usta tako prosvećene, da vas jebem.

P.S. - da se ipak držim teme, da ne bude oftopikovanja: migranti, imigranti i emigranti neka se kolektivno teleportuju u tri lepe pizde materine, jerbo su tako u mogućnosti. Živeće po slamovima, predgrađima i favelama, biće otpadak društva, gnoj najgori, gde god da se usidre. Oni sa malo talenta će doći do srednjeg staleža u zemlji domaćina, pola procenta njih će stići u najviši sloj i ćao, zdravo, sranje u Šveckoj.

Jebi ga Cikone, kao i obično u Srbiji se uvek ide do ekstrema, da li na jednu ili na drugu stranu.

evo poče kiša na granici